Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Bojanowskie miody

13-08-2019
Gmina Bojanów zaprosiła w miniony weekend na Dni Miodu. Można było posmakować różnych rodzajów słodkiego nektaru o wielu właściwościach zdrowotnych, a także wziąć udział w konkursie na "Produkt Miodem Słodzony".

W eterze i na wizji

13-08-2019
Koncerty: zespołu Perfect, Kasi Kowalskiej czy Korteza to tylko część propozycji przygotowanych na stalowowolską odsłonę Festiwalu "Lata z Radiem". Tegoroczna trasa wiedzie do czterech miejscowości, w których odbywają się dwudniowe imprezy.

W toku zmian

09-08-2019
Wracamy do sprawy likwidacji Elektrowni Stalowa Wola. Wspólne oświadczenie w tej sprawie wydali: prezydent miasta oraz władze grupy Tauron Polska Energia.

Zamówienia i płace

09-08-2019
HSW podpisała kolejny kontrakt z Ministerstwem Obrony Narodowej, następny został już wynegocjowany i czeka na wejście w życie. W tle pojawił się jednak spór zbiorowy, który zakończyła decyzja o wzroście wynagrodzenia załogi. Wysokość będzie zależna od wyników wartościowania stanowisk pracy.

Regulacje

09-08-2019
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Stalowej Woli został uchwalony nowy regulamin dla targowisk przy ulicy: Okulickiego i Poprzecznej oraz dla budowanej właśnie hali owocowo - warzywnej. Ujednolicono i dostosowano tym samym do obowiązującego prawa zapisy sprzed 15 lat. Jednocześnie pojawiły się zapowiedzi kolejnych regulacji i egzekwowania współczesnych standardów.

Oferta szkoleń

09-08-2019
"Jesień z profilaktyką - warsztaty dla mieszkańców Gminy Stalowa Wola" to cykl szkoleń, które poprowadzą pracownicy Stalowowolskiego Ośrodka Wsparcia i Interwencji Kryzysowej. Pierwsze z nich odbędą się we wrześniu. Obecnie trwają zapisy.

W duchu wielkiej improwizacji

09-08-2019
W ramach 29. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego do Stalowej Woli przyjechali krakowscy aktorzy młodego pokolenia. W inscenizacji z udziałem Wojciecha Treli, Adama Plewińskiego oraz Marka Gierata można było zobaczyć fragmenty III części "Dziadów" Adama Mickiewicza.

W co się bawić

09-08-2019
W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej trwają półkolonie. W czwartek dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach wzięły udział w konkursie plastycznym pod nazwą "Stalowowolskie autobusy XXI wieku".
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Patronat

Partnerzy