Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Zaproszenie

10-03-2020
Pracownia Intermedialna Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli przygotowała ciekawą ofertę zajęć. Już w najbliższą niedzielę dzieci będą mogły poznać jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń ubiegłego wieku czyli lot w kosmos, a następnie nieco starsi spróbują zgłębić tajniki ogólnodostępnych programów między innymi do projektowania 3D.

Tylko spokojnie

06-03-2020
W związku z zagrożeniem dotyczącym rozprzestrzeniania się koronawirusa w Europie, na terytorium Polski służby zalecają zachowanie podstawowych środków ostrożności. Stalowowolski Sanepid każdego dnia odbiera telefony z zapytaniami dotyczącymi epidemii.

Na starcie

06-03-2020
29. lutego po blisko 3 latach budowy zainaugurowano oficjalnie działalność Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Obiekty nowego zakładu budżetowego miasta "przetestowali" piłkarze Stali w meczu z Bytovią Bytów. Koniec budowy to czas organizowania jednostki.

Miejskie targowisko

06-03-2020
Funkcjonowanie Placu Targowego to jeden z tematów posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej, Geodezji, Architektury i Ochrony Środowiska, które odbyło się w czwartek. Poruszono kwestie dotyczące kosztów, organizacji oraz utrzymania czystości.

Wspomnienie

06-03-2020
Wychowanie młodych ludzi w duchu patriotyzmu to jedno z zadań Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Stalowej Woli. Po raz kolejny uczniowie oraz nauczyciele placówki zaprosili na akademię z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Szkolna oferta

06-03-2020
Jak wygląda i pracuje placówka na co dzień można było sprawdzić podczas dnia otwartego, który zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Stalowej Woli, zachęcając tym samym przyszłych uczniów do rozpoczęcia nauki w jej murach.

Mistrz pięknego czytania

06-03-2020
Rusza 7. edycja konkursu pod nazwą "Mistrz Pięknego Czytania", organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Stalowej Woli. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i czytnik e-booków. W tym roku uczestnicy wezmą na warsztat "Opis obyczajów i zwyczajów za panowania Augusta III" Jędrzeja Kitowicza.

Złota Małgorzata

06-03-2020
Chodziarka Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria" Stalowa Wola Małgorzata Cetnarska doskonale rozpoczęła sezon. Została złotą medalistką w chodzie na 3000 metrów w kategorii U23 podczas Halowych Mistrzostw Polski. W rywalizacji seniorek była piąta.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy