Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Przy klasztorze

27-02-2019
Działalność społeczna to misja Stowarzyszenia Przyjaciół Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli „Pokój i Dobro”, które m. in. prowadzi świetlicę środowiskową „Promyczek”, ściankę wspinaczkową „Aniołów Stróżów”, ponadto znane jest ono z organizacji Pikniku Kapucyńskiego. Zadania realizowane przez organizację pożytku publicznego corocznie wspiera jeden procent podatku od osób fizycznych.

Na bazarze

25-02-2019
Do końca września potrwają prace związane z przebudową części stalowowolskiego bazaru w rejonie ulicy Okulickiego. Za blisko 8 milionów złotych powstaje hala owocowo – warzywna wraz z otoczeniem oraz nowa droga dojazdowa z miejscami parkingowymi. Nadal trwa postępowanie odszkodowawcze po przejęciu części terenu z niedokończonym od lat budynkiem.

Przerwa techniczna

25-02-2019
Wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków złożonych od 4. marca będą miały warstwę elektroniczną. Wiąże się to z wprowadzeniem nowego systemu i potrzebną do tego przerwą techniczną. Jej pierwsza część rozpocznie się 27. lutego.

Targi pracy

25-02-2019
12. kwietnia w Stalowej Woli odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy. Udział w nich jest bezpłatny. Do połowy marca pracodawcy dysponujący aktualnymi ofertami zatrudnienia mogą składać formularze zgłoszeniowe.

Procent, który znaczy

25-02-2019
Stowarzyszenie Rehabilitacyjne Kobiet po Mastektomii „Amazonka” działa w Stalowej Woli od ponad dwudziestu lat oferując wsparcie paniom dotkniętym chorobą nowotworową a także ich rodzinom. W realizacji zadań organizacji pożytku publicznego pomoże 1% podatku, który na jej rzecz może przekazać każdy z nas.

Seniorskie starty

25-02-2019
16. i 17. lutego w Toruniu odbyły się 63. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, w czasie których Szymon Żywko wywalczył brązowy medal w biegu na 1500 metrów. To pierwszy krążekw seniorskiej karierze biegacza, który do niedawna reprezentował Katolicki Klub Sportowy „Victoria” Stalowa Wola. Szymon obecnie biega w barwach AZSu UMCS Lublin.

Z sercem do muzyki

25-02-2019
Po rocznej przerwie do MDK powróciły warsztaty muzyczne, które pozwalają, głównie młodym wokalistom i instrumentalistom, doskonalić swój warsztat pod okiem wybitnych artystów. Czterodniowy kurs zakończył koncert finałowy pełen przebojów polskiej i światowej muzyki.

Wszystko co dobre...

25-02-2019
Dzieci i młodzież z Podkarpacia na zimową przerwę od nauki czekały najdłużej w całym kraju, bo do 11. lutego. W Stalowej Woli ferie upłynęły bez śniegu za to z dużą ilością zabawy. Zadbały o to instytucje sportowe i kulturalne.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy