Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Widoki

20-08-2019
Stare meble, zużyte sprzęty AGD i RTV, pozostałości po remontach to częsty widok przy pergolach śmietnikowych w Stalowej Woli. Wielkogabarytowe odpady mogą jednak trafiać do Rupieciarni, gdzie są segregowane, a część z nich zyskuje drugie życie.

Co tu jeszcze potrzeba?

20-08-2019
Wkrótce uczniowie powrócą do szkolnych ławek. Czas więc, by pomyśleć o wyprawce. W księgarniach i sklepach papierniczych rozpoczął się ruch związany z przygotowaniami do nowego roku.

Dożynki w Zaleszanach

20-08-2019
18. sierpnia na lotnisku w Turbi odbyły się po raz 21. Dożynki Gminy Zaleszany. Nie mogło na nich zabraknąć koncertów i degustacji specjałów z sołectw. Ważny element święta plonów stanowiły prezentacje grup wieńcowych.

W przebudowie

16-08-2019
W Rozwadowie trwa przebudowa kolejnych uliczek, które w przyszłości utworzą nowy układ komunikacyjny. Jednocześnie została przedłużona procedura przetargowa, mająca wyłonić wykonawcę płyty rynku najstarszej dzielnicy Stalowej Woli.

Rozbrojona bomba

16-08-2019
Zakończył się proces rekultywacji stawów osadowych, czyli zbiorników, które służyły dawniej HSW do deponowania odpadów poprodukcyjnych. Niosły one zagrożenie dla ujęcia wody pitnej w rejonie. Zadanie czeka teraz na ocenę wojewódzkich inspektorów ochrony środowiska.

Pytania bez odpowiedzi

16-08-2019
O obywatelskim patrzeniu władzy na ręce i trudnościach związanych z pracą komisji rewizyjnej mówiono podczas konferencji prasowej z udziałem m. in. radnych Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego.

Plan miasta

16-08-2019
Działające od tego roku Stowarzyszenie "Centralny Okręg Kulturalny" zorganizowało w Stalowej Woli kolejne spotkanie dla zainteresowanych architekturą miasta. Tym razem tematem stał się budynek Miejskiego Domu Kultury.

"Bo mogę!"

16-08-2019
Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej i Rehabilitacji Społecznej "Bo mogę!" realizuje cykl bezpłatnych warsztatów w ramach ogólnopolskiej kampanii "Opiekun rodzinny nie musi być sam". Osoby pomagające niesamodzielnym bliskim, mogą skorzystać z fachowych porad pielęgniarek, rehabilitantów, psychologów czy pracowników socjalnych.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Patronat

Partnerzy