Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

W drugim domu

21-12-2018
Wzorem ubiegłych lat spotkanie opłatkowe odbyło się również w Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Stalowej Woli. Przy świątecznym stole zasiedli mieszkańcy bursy oraz zaproszeni goście.

Rozwadowskie kolędowanie

21-12-2018
Przed Bożym Narodzeniem mieszkańcy Rozwadowa spotkali się przy ognisku, by wspólnie zaśpiewać kolędy i pastorałki. Trzecie "Rozwadowskie kolędowanie" w rynku najstarszej dzielnicy Stalowej Woli zorganizowało Centrum Rewitalizacji.

Sposób na kalorie

21-12-2018
Święta to czas spotkań rodzinnych przy obficie zastawionym stole. Kto nie będzie mógł sobie odmówić jeszcze jednej porcji pierogów lub kolejnego kawałka ciasta może mieć problem ze skokiem wagi. Aby utrzymać nienaganną sylwetkę warto pomyśleć o jakiejś aktywności. Pływacy sekcji Motyl MOSiR polecają zajęcia na basenie.

Kształt budżetu

18-12-2018
Sprawa negocjacji dotyczących losów pogotowia ratunkowego w Stalowej Woli wymuszona nowelizacją ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym to jeden z tematów poruszanych podczas sesji radny powiatu. W środę zdecydowano także o składzie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Pytania i tarcia

18-12-2018
Wśród punktów obrad poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej znalazły się m. in. te dotyczące pomocy finansowej dla Powiatu Stalowowolskiego oraz wyboru Komisji Rewizyjnej.

Wigilia Miejska

18-12-2018
Po raz kolejny mieszkańcy Stalowej Woli spotkali się na Wigilii Miejskiej. W niedzielę przed Miejskim Domem Kultury nie zabrakło wspólnego kolędowania i posiłku, można też było podziwiać żywą szopkę i kupić bożonarodzeniowe ozdoby na świątecznym jarmarku.

Światła miasta

18-12-2018
Wzorem ubiegłych lat świetlne ozdoby pojawiły się w różnych punktach miasta. Ulice i osiedla Stalowej Woli zdobią m. in. gwiazdki, bombki, dzwoneczki jak również przestrzenne iluminacje, które zostały rozświetlone 16. grudnia.

Paczka dla seniora

18-12-2018
190 seniorów z miasta, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej otrzyma wsparcie w ramach akcji charytatywnej pn. "Stalowowolska Paczka Pomocy". Artykuły spożywcze i chemiczne trafią do potrzebujących przed świętami Bożego Narodzenia.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy