Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Z dyplomami

26-06-2018
26. czerwca studenci wydziału zamiejscowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli zakończyli rok akademicki.

Piknik Strzelecki

26-06-2018
W niedzielę na terenie LOKu w Stalowej Woli odbył się drugi Piknik Strzelecki, a w jego ramach "Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta w Strzelaniu z Broni Małokalibrowej".

Balonowa fiesta

26-06-2018
Klub Balonowy w miniony weekend zorganizował Międzynarodową Świętojańską Fiestę Balonową o Puchar Prezydenta Stalowej Woli. W programie imprezy oprócz konkurencji sportowych znalazł się wieczorny pokaz. Przede wszystkim jest to jednak rzadka w Polsce okazja do podziwiania pięknych „statków powietrznych”.

XI Królewski Jarmark

26-06-2018
Na terenie Gminnego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego i Kulturalnego w Pysznicy, 24. czerwca odbył się XI Królewski Jarmark. Impreza była okazją do prezentacji artystycznego i kulinarnego potencjału gminy oraz do integracji mieszkańców.

Za, a nawet przeciw

22-06-2018
Podczas obrad Rady Miejskiej Stalowej Woli udzielono prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok, jednocześnie obniżając miesięczne wynagrodzenie o 20%. Rada przyjęła ponadto uchwały nadające nazwy rondu i skwerowi.

Szansa na Ekomiasto

22-06-2018
Gmina rozpoczęła realizację projektu pod nazwą „Ekomiasto Stalowa Wola - wymiana źródeł ciepła”. Zgodnie z założeniami mieszkańcy mogą skorzystać nawet z 85% dofinansowania na zakup i instalację pieców do ogrzewania lub przyłączenie do sieci ciepłowniczej. Projekt daje też możliwość wspólnotom i spółdzielniom likwidacji term gazowych.

Uwaga!

22-06-2018
Nie wybijają szyb, nie używają łomu ani wytrychu - współcześni złodzieje kradną auta przy użyciu najnowocześniejszych technologii. W kręgu ich zainteresowań w ostatnim czasie są samochody produkcji japońskiej. Tylko od początku roku na terenie Powiatu Stalowowolskiego trzej właściciele stracili pojazdy marki Mazda.

Harcerzem być

22-06-2018
Lasowiacki Hufiec ZHP Stalowa Wola włączając się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, postanowił podzielić się swoją metodą wychowawczą. Dlatego zaprosił do udziału w projekcie dyrektorów szkół, nauczycieli oraz osoby zainteresowane tematyką kształtowania młodych pokoleń. Na razie odbyło się pierwsze spotkanie przy znikomej frekwencji.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Partnerzy