Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Święto wojsk inżynieryjnych

01-05-2018
W piątek w niżańskim garnizonie odbył się Dzień Sapera czyli święto stacjonujących w nim wojsk: 16. Tczewskiego Batalionu Saperów oraz 3. Batalionu Inżynieryjnego. Dla gości udostępniono, na co dzień zamknięty, kompleks koszarowy.

Dla pacjentów onkologicznych

01-05-2018
Stowarzyszeniu „Dobro Powraca” utworzyło w Stalowej Woli centrum wsparcia pacjentów onkologicznych. Oferowana tam pomoc będzie obejmować nie tylko chorych, ale także ich rodziny.

Zakusy miasta

01-05-2018
Magistrat chce przejąć lotnisko w Turbi, zarządzane przez Aeroklub Stalowowolski. Pierwsze rozmowy w tej sprawie już się odbyły. Miasto zamierza pozyskać środki zewnętrzne na „ożywienie” obiektu, który póki co wykorzystywany jest do celów sportowych i szkoleniowych.

Zawody strażaków

01-05-2018
27. kwietnia w Stalowej Woli odbyły się VI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu. Wystartowało w nich ponad stu zawodników.

Strefa spadkowa

01-05-2018
Stal Stalowa Wola przesuwa się w dół drugoligowej tabeli. W piątek zielono - czarni gościli na boisku w Boguchwale Garbarnię Kraków, z którą przegrali 0 do 1.

W Dniu Tańca

01-05-2018
Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca działający przy Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli Zespół Tańca Współczesnego „Pasja” zaprezentował spektakl pod tytułem „Pomiędzy”. Premiera odbyła się w niedzielę.

Sporny maszt

27-04-2018
Rozpoczynamy od przygotowań do wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Stalowej Woli, który przyjedzie na obchody święta flagi. Spotkania i pikniku rodzinnego nikt nie odwołuje, pojawił się jednak problem związany z postawieniem masztu u zbiegu ulicy KEN z Alejami Jana Pawła II, gdzie ma się odbyć impreza, a jej część ma stanowić wciągnięcie flagi Polski w tym miejscu już na stałe. Wszystko przez przedwczesne przygotowania, które mogły zostać uznane za samowolę budowlaną.

Dodatkowe prace

27-04-2018
Trwa budowa Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Prace zgodnie z umową powinny zakończyć się jesienią tego roku, tymczasem magistrat zapowiada ich przedłużenie o około pół roku, gdyż dokłada kolejne obiekty do zadania. Dołożyć oczywiście trzeba będzie także pieniędzy.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Partnerzy