Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Miniatury nie tylko sakralne

23-08-2019
Miniatury klasyczne i sakralne rozbrzmiały we wtorek w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli. Był to jeden z ostatnich koncertów w ramach tegorocznej 29. edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego.

Nie tym razem

23-08-2019
Bez punktów do Stalowej Woli wróciła w środę z Boguchwały drugoligowa drużyna Stali Stalowa Wola. Miejscowi piłkarze ulegli Błękitnym Stargard 0 do 1 i pozostają na ostatnim miejscu zestawienia. Po kolejnej porażce trener Paweł Wtorek zrezygnował z pełnionej funkcji o czym w komunikacie poinformowała Piłkarska Spółka Akcyjna.

W bibliotece już po wakacjach

23-08-2019
Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli podsumowała cykl zajęć prowadzonych dla dzieci podczas wakacji. Były ona okazją do zabawy, ale też poszerzania wiedzy. W czwartek uczestnicy spotkań otrzymali upominki.

W wesołej gromadce

23-08-2019
Klub "Wesoła Gromadka" działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli realizuje projekt pn. "Spotkania z książką" by promować czytelnictwo wśród najmłodszych. W jego ramach odbywają się również warsztaty, które prowadzą zaproszeni goście.

Z kampanią w tle

20-08-2019
Z udziałem m. in. premiera Mateusza Morawieckiego oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w niedzielę w Stalowej Woli odbył się piknik rodzinny, który zgromadził mieszkańców regionu. Impreza była elementem kampanii wyborczej, zachęcano na niej bowiem do głosowania 13. października na partię rządzącą.

"Kiełbasa wyborcza"

20-08-2019
Pozostajemy jeszcze przy niedzielnym pikniku PiS. Mimo, iż z parku miejskiego miał za sprawą obecności ogólnopolskich mediów popłynąć szeroki przekaz do wszystkich to nie zabrakło lokalnych akcentów. Obecni na spotkaniu m. in. ministrowie zapowiedzieli kolejne dotacje dla Stalowej Woli.

Po nowemu

20-08-2019
W Stalowej Woli ruszył system dynamicznej informacji pasażerskiej, którego element stanowią m. in. wyświetlacze i monitoring na przystankach. Gmina przygotowała także kartę miejską, która docelowo ma ułatwić korzystanie z różnych usług, dziś może ona zastąpić tradycyjny bilet.

Z "Aniołem stróżem"

20-08-2019
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli realizuje pilotażowy projekt pod nazwą "Anioł stróż". W poniedziałek radni miejscy wyrazili zgodę na zabezpieczenie wkładu własnego gminy, potrzebnego do przeprowadzenia tego zadania.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Patronat

Partnerzy