Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Z pomocą

17-03-2020
Pomocną dłoń w stronę potrzebujących wyciągają strażacy ochotnicy ze Stalowej Woli. Funkcjonariusze dostarczą żywność, środki czystości czy leki. Wsparcie realizowane jest we współpracy m. in. z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, do którego wyłącznie telefonicznie mogą się zgłaszać osoby starsze, niepełnosprawne i objęte kwarantanną.

"Szkoła w domu"

17-03-2020
Czas przerwy od zajęć lekcyjnych to nie wakacje ani ferie - apelują nauczyciele i dyrektorzy szkół. Warto go wykorzystać na naukę aby po wznowieniu obowiązku szkolnego zaległości były łatwiejsze do nadrobienia.

Komunikacyjne zmiany

17-03-2020
Ważna informacja dla osób korzystających z transportu Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli. W związku z zagrożeniem epidemicznym obowiązuje rozkład jazdy jak w dni "robocze wolne od nauki w szkole". Obsługa klientów funkcjonować będzie przede wszystkim elektronicznie.

O piłkarskim centrum

17-03-2020
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Stalowej Woli po raz kolejny głosowano uchwałę dotyczącą ustalenia stawki dotacji przedmiotowej dla Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Obiekt wciąż czeka na pełną prezentację, a tę ostatnio utrudniły obostrzenia związane z koronawirusem.

Film o pedagogu

17-03-2020
Przy współpracy Telewizji Kablowej Stella powstaje kolejny film regionalisty Dionizego Garbacza. Tym razem opowiada o Witoldzie Habdanku Kossowskim, wybitnym pedagogu, który miał znaczący wpływ na rozwój szkolnictwa w Stalowej Woli.

Miasto w kwarantannie

13-03-2020
Zamknięte uczelnie, szkoły, przedszkola oraz instytucje kultury. Obostrzenia w pracy szpitala i przychodni, a także utrudnienia dla tych, którzy chcą załatwić sprawę w urzędach. Tak wygląda kwarantanna w Stalowej Woli. Mimo zagrożenia aktualny jest apel, by nie poddawać się panice.

Plan wciąż aktualny

13-03-2020
Trwają starania związane z podjęciem budowy Hospicjum dla Dzieci w Gminie Zaleszany. Wciąż zbierane są pieniądze, bo na realizację inwestycji potrzeba blisko 6 milionów złotych. Zadanie koordynuje Fundacja "Z Serca Dla Serca", która zachęca do przekazywania na ten cel dobrowolnych datków.

Przejazd do remontu

13-03-2020
0d 16. marca kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami. W związku z przebudową zamknięty zostanie przejazd kolejowo-drogowy na styku ulic: Klasztornej i Przemysłowej. Prace potrwają do 20. marca.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy