Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Woda dla wszystkich

02-03-2018
Budowa studni w Afryce to cel ogólnopolskiej akcji pn. „Makulatura na misje”, w którą włączyła się Stalowa Wola. W mieście stanęły trzy kontenery, do których można wrzucać niepotrzebny papier. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone zostaną na szczytny cel.

Cyfrowo bezpieczni

02-03-2018
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 jako jedyna placówka w Stalowej Woli bierze udział w ogólnopolskim projekcie pn. „Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. W jego ramach odbywają się spotkania z uczniami, nauczycielami i rodzicami, które mają uwrażliwiać na zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

W walce o ucznia

02-03-2018
1. marca swoje drzwi dla potencjalnych uczniów i ich rodziców otworzyły szkoły podstawowa nr 4 oraz nr 9 w Stalowej Woli. Przez kilka godzin można było zobaczyć jak wyglądają placówki, jak pracują na co dzień, ale też porozmawiać z nauczycielami.

Pamięci Rodziny Mireckich

02-03-2018
W Katolickim Domu Kultury „Arka” w Racławicach zainaugurowano uroczystości związane z nadaniem Zespołowi Pieśni i Tańca „Racławice” imienia „Rodziny Mireckich”.

Przeprowadzka

27-02-2018
Kończą się prace związane z przebudową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w stalowowolskim szpitalu. W tym tygodniu rozpoczęła się przeprowadzka do nowych pomieszczeń.

Sugestie

27-02-2018
W miniony piątek odbyły się konsultacje społeczne poświęcone inwestycji pod nazwą „Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola-Rozwadów Przeworsk”. Spotkanie miało na celu przede wszystkim zebranie opinii i potrzeb, które mogłyby zostać zrealizowane w związku z planowaną modernizacją.

Zmiany w rozkładzie

27-02-2018
Od 1. marca zmienia się rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Oprócz korekty w godzinach i likwidacji niektórych kursów, uruchomiona zostanie nowa linia nr 16, która będzie kursować na trasie Stalowa Wola-Pysznica-Jastkowice-Chłopska Wola i w kierunku przeciwnym.

"Spojrzenie" na mrozy

27-02-2018
Mrozy, które od kilku dni „zagościły” w Polsce stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia. Stąd patrole policji i pracowników MOPS, poszukujące osób bezdomnych. Stalowowolskie Schronisko im. Św. Brata Alberta ma lokatorów ponad stan, a wciąż pojawiają się zapytania o miejsce, także z sąsiednich powiatów.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Partnerzy