Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Izolacja ogniska

12-06-2020
Według komunikatu z 9. czerwca wydanego przez Podkarpackiego Państwowego Inspektora Sanitarnego o sytuacji epidemiologicznej na terenie województwa wśród potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem znalazły się osoby ze Stalowej Woli. Trwają testy tych, którzy mogli mieć z nimi kontakt.

Komuś przeszkadza

12-06-2020
Połowa rowerów cargo z systemu miejskiej wypożyczalni, który niedawno uruchomiono w Stalowej Woli, została wycofana z użytku. Powodem są uszkodzenia konstrukcji. Za zniszczenie lub kradzież jednośladów grożą kary pieniężne.

Widok z okna

12-06-2020
Do redakcji TVK Stella zwróciły się mieszkanki jednego z bloków przy ul. Poniatowskiego w Stalowej Woli, po bezskutecznych próbach rozwiązania problemu z odpadami zielonymi.

Przy świątyniach

12-06-2020
11. czerwca w Kościele Katolickim przypadała uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa nazywana Bożym Ciałem. Nieodłącznym jej elementem są procesje eucharystyczne, podczas których wierni manifestują swoja wiarę.

Powrót do prób

12-06-2020
Stalowowolskie domy kultury otworzyły się na uczestników zajęć artystycznych. Na zmienionych zasadach, z pewnymi ograniczeniami, grupy wracają do prób, na razie jednak bez sprecyzowanej odpowiedzi, kiedy uda się zaprezentować przed widownią.

Wyzwanie z przesłaniem

12-06-2020
Schola młodzieżowa "Misericordias" z parafii św. Floriana w Stalowej Woli włączyła się w popularną akcję pod nazwą "Hot16Challenge" polegającą na nagraniu 16. wersów piosenki i wsparciu walki z koronawirusem. Teledysk spotkał się z pozytywną reakcją internautów.

Dla Wojtusia

12-06-2020
Wyzwania podjęli się także stalowowolscy strażacy. Do udziału w innej akcji charytatywnej zostali nominowani przez strażaków ochotników z Kraśnika. Zadanie polegało na nagraniu filmu w czasie wykonywania pompek i wpłacie na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni, osiemnastomiesięcznego Wojtusia.

Przepiśnik regionalny

12-06-2020
Muzeum Regionalne w Stalowej Woli kolejny raz zaprasza do włączenia się w przygotowanie wystawy. Tym razem pomóc może każdy, kto zna przepisy kulinarne bazujące na darach lasu. Zebrane propozycje znajdą się w regionalnym "przepiśniku".
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy