Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Piłkarski nokaut

14-07-2020
Kolejne zwycięstwo i efektowny wynik. Tak w skrócie można podsumować spotkanie 31. kolejki piłkarskiej drugiej ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Elaną Toruń, które zakończyło się rezultatem 5:1.

Bezradność

10-07-2020
Niewielka rzeka Łukawica dwa razy do roku daje się we znaki mieszkańcom Rzeczycy Okrągłej w Gminie Radomyśl nad Sanem. Wczesną wiosną i późną jesienią woda zalewa okoliczne domostwa blokując dojazdy do posesji i wywołując trudny do zniesienia fetor. Od kilkunastu lat płyną prośby o rozwiązanie tego problemu do różnych instytucji, ale do dziś bez skutku.

Na wakacjach

10-07-2020
Policja prowadzi działania pod nazwą "Bezpieczne wakacje". W letnich miesiącach odbywają się wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierowców, częściej sprawdzany jest stan techniczny autokarów, organizowane są także spotkania profilaktyczno – edukacyjne z dziećmi i młodzieżą.

Ostatnia droga

10-07-2020
9. lipca w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli odbyła się msza święta pogrzebowa w intencji Zbigniewa Paszkiewicza - Prezesa Oddziału Związku Sybiraków, samorządowca i społecznika. Zmarłego pochowano na cmentarzu w Radomiu.

Inauguracja festiwalu

10-07-2020
7. lipca rozpoczęła się 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli – Rozwadowie. Cykl potrwa do 8. września i będzie miał kilka akcentów związanych z obchodzonymi rocznicami. Na początek z dedykacją dla Jana Pawła II wystąpił Maciej Miecznikowski.

Z zachętą do czytania

10-07-2020
Spotkaniem autorskim w plenerze z pisarką Renatą Piątkowską oraz lektorką Malwiną Kożurno, MBP w Stalowej Woli rozpoczęła cykl wakacyjnych zajęć. Najmłodsi i ich rodzice mieli okazję nie tylko poznać twórczość laureatki Orderu Uśmiechu, ale też posłuchać o walorach czytania.

Propozycje

10-07-2020
Nowość – Festiwal Tyrmanda, czy kontynuacja – Młodzi Muzycy Młodemu Miastu to niektóre z propozycji MDK w Stalowej Woli na najbliższe miesiące. O szczegółach opowiadano podczas konferencji prasowej.

Ciąg dalszy

10-07-2020
Telewizja Kablowa Stella otrzymała odpowiedź od wszystkich nominowanych w wyzwaniu #gaszynchellenge czyli akcji charytatywnej łączącej aktywność fizyczną z pomocą chorym dzieciom. A oto efekty.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy