Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Integracja w Rozwadowie

28-05-2019
Także w sobotę swój doroczny piknik zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9. W przeprowadzeniu imprezy pomogli rodzice i nauczyciele ze Stowarzyszenia "Rozwadowska dziewiątka".

Walka z wodą

24-05-2019
Rozpoczynamy od przeglądu sytuacji na rzekach regionu. W Stalowej Woli prezydent miasta w czwartek ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe. San jednak pozostał w swoim korycie. Najtrudniej jest w Gminie Bojanów, którą odwiedził Premier Mateusz Morawiecki.

Inwestycje HSW

24-05-2019
W HSW zakończył się wieloletni podstawowy program inwestycyjny w lufownię, spółka zakupiła także nowoczesny sprzęt za wiele milionów złotych. Wszystko to m. in. pod potrzeby seryjnej produkcji podwozi armatohaubicy Krab. Zakupy ponadto mają przyczynić się do ulokowania w Stalowej Woli wytwarzania elementów uzbrojenia z oferty światowych potentatów.

Głos w sprawie

24-05-2019
Przeciwko amerykańskiej ustawie dotyczącej zapłaty przez Polskę wielomiliardowych odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe protestuje grupa mieszkańców Stalowej Woli i regionu. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawili na konferencji prasowej.

O nawykach żywieniowych

24-05-2019
W tym roku służby sanitarne w Polsce świętują stulecie istnienia. Z tej okazji Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Stalowej Woli zorganizował konferencję dotyczącą zasad prawidłowego odżywiania się oraz utrzymania higieny psychofizycznej.

Na styku nauki i przemysłu

24-05-2019
Prezentacja dorobku uczelni oraz firm z nią współpracujących, a także nagrodzenie uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w konkursie "Od pomysłu do przemysłu". To część programu dnia otwartego stalowowolskiego Wydziału Mechaniczno - Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej.

Przydatna umiejętność

24-05-2019
W Centrum Edukacji Zawodowej odbyła się kolejna edycja powiatowego konkursu "Skutecznie Szukam Pracy". W jego ramach uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych aplikowali w tym roku na stanowiska: sprzedawcy, nauczyciela i pracownika nadleśnictwa.

Od zawsze razem

24-05-2019
W Stalowej Woli świętowano złote, diamentowe i żelazne gody. Pamiątkowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP oraz listy gratulacyjne odebrało 26 par.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Patronat

Partnerzy