Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Do nauki i zabawy

08-03-2019
Pięć lat temu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli powstał Klub Wesoła Gromadka, w którym dzieci oraz ich rodzice mogą ciekawie spędzać wolny czas. Po kilku latach działalności dzięki ludziom dobrej woli klub zyskał nowy blask. Teraz zajęcia odbywają się w nowoczesnych i lepiej wyposażonych pomieszczeniach.

Konkurs z przesłaniem

08-03-2019
Kacper Ziółek uczeń Centrum Edukacji Zawodowej zwyciężył w konkursie "Czujka na Straży Twojego bezpieczeństwa" zorganizowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Zadaniem konkursowym była realizacja tematycznego spotu przez młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu.

Wrócili z medalami

08-03-2019
Na początku marca w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych i Młodszych. W zawodach sklasyfikowano dwanaście reprezentacji. Katolicki Klub Sportowy "Victoria" Stalowa Wola zajął pierwsze miejsce zdobywając 14 medali.

Zastępca prezydenta

05-03-2019
Stalowa Wola ma wiceprezydenta. 4 marca podczas sesji Rady Miejskiej prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny poinformował, że w pracy i podejmowaniu edycji wspierać go będzie dr Renata Knap, dotychczasowa Naczelnik Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

Miejskie obrady

05-03-2019
W poniedziałek radni głosowali między innymi w sprawie zwiększenia środków na remont krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz programu budownictwa mieszkaniowego.

Zdaniem opozycji

05-03-2019
Sytuacja Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Huty Stalowa Wola oraz problemy miasta to tematy konferencji prasowej, na którą we wtorek zaprosił Zdzisław Gawlik Przewodniczący Regionu Podkarpackiego Platformy Obywatelskiej.

Niezłomni bohaterowie

05-03-2019
1 marca obchodzony był Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. O niezłomnych bohaterach, którzy po 1944 roku stawiali opór sowietyzacji Polski walcząc o wolny kraj często za najwyższą cenę, pamiętano w Stalowej Woli.

W 30-tą rocznicę

05-03-2019
3 marca w Bazylice Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli odprawiona została uroczysta msza święta w 30. rocznicę sakry księdza biskupa Edwarda Frankowskiego. Udział w niej wzięły środowiska solidarnościowe z regionu Ziemia Sandomierska oraz przedstawiciele okręgów rzeszowskiego i przemyskiego.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy