Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Z widokiem na miasto

29-10-2019
25. października na dachu kościoła pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli stanęła figura św. Michała Archanioła. Wcześniej można było ją oglądać z bliska, przed wejściem do świątyni. Postać Archanioła została odwzorowana od tej z Góry Gargano we Włoszech.

Dekada

29-10-2019
Parafia św. Jana Pawła II w Stalowej Woli świętuje dziesięć lat istnienia, rozpoczęła również obchody setnej rocznicy urodzin swojego patrona, wielkiego Papieża Polaka.

Strażacki marketing

29-10-2019
Strażacy ochotnicy z Charzewic w czasie osiedlowej imprezy plenerowej zachęcali dzieci i młodzież do wstępowania w szeregi jednostki. Do przeszkolenia mogą zgłaszać się chętni już od piątego roku życia.

Po raz pierwszy w Nisku

25-10-2019
Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami ziemi niżańskiej. 22. października w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej mówił o zmianach jakie zaszły w kraju w czasie ostatnich kilku lat oraz o szansach na rozwój gospodarczy Powiatu Niżańskiego, między innymi poprzez inwestycje w podkarpacką infrastrukturę.

Gdy idzie zima

25-10-2019
Przedstawiciele różnych placówek funkcjonujących w mieście spotkali się by skoordynować działania związane z udzielaniem pomocy osobom bezdomnym. Do reagowania, zwłaszcza przy ujemnych temperaturach, służby zachęcają wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.

Ulice Stalowej Woli

25-10-2019
"Patroni ulic Stalowej Woli" to nowa publikacja autorstwa Dionizego Garbacza, która ukazała się nakładem Wydawnictwa "Sztafeta". Czwartkowej prezentacji albumu w szkole muzycznej, towarzyszyła projekcja filmu zrealizowanego przez TVK Stella, zatytułowanego "Starówka".

Czas nas uczy pogody

25-10-2019
W klubowej atmosferze w MDK w Stalowej Woli odbył się koncert Grażyny Łobaszewskiej, której towarzyszyli muzycy zespołu Ajagore. W czwartek można było usłyszeć nowe kompozycje z płyty "Sklejam się", ale także największe przeboje w odświeżonych aranżacjach jak "Czas nas uczy pogody" czy "Zakład dla normalnych".

Biblioteka, animacja, aktywność

25-10-2019
MBP w Stalowej Woli zakończyła realizację projektu pod nazwą "Biblioteka Animacja Aktywność - Jestem za!", u podstaw którego legła promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. Ostatnim akcentem było spotkanie autorskie z Tomaszem Trojanowskim, twórcą powieści i opowiadań dla dzieci i młodzieży.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Patronat

Partnerzy