Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ludzie listy piszą

12-01-2021
W dzisiejszym serwisie wracamy do tematu związanego z przebudową fragmentu ulicy ks. Jerzego Popiełuszki w Stalowej Woli. Obecnie wykonawca kończy prace projektowe, pojawił się jednak problem związany z wycinką części drzew. Powiat zakłada jedno, a miasto właśnie zmieniło zdanie. W tle głosy mieszkańców.

Perspektywa powrotu

12-01-2021
18. stycznia, po feriach do szkół podstawowych wracają uczniowie klas 1-3. W Stalowej Woli, podobnie jak w innych miejscowościach w kraju, rozpoczęło się testowanie nauczycieli na obecność koronawirusa.

Rozwadowski Klub Seniora

12-01-2021
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt "Rozwadowski Klub Seniora", w ramach którego będą się odbywały zajęcia w dawnym budynku Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Obecnie trwa rekrutacja, a spotkania powinny ruszyć w styczniu.

Zdalnie także na feriach

12-01-2021
W poprzednich latach czas wolny podczas ferii zimowych wypełniały dzieciom zajęcia, które organizowały dla nich stalowowolskie instytucje. Tym razem, ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia, spotkania nie mogą odbywać się bezpośrednio w placówkach za to alternatywą są propozycje online.

Z muzyczną inspiracją

12-01-2021
Fundacja Wspierania Kultury "Amadeusz" wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Stalowej Woli zapraszają do udziału w dwóch konkursach: "Tak piszę o muzyce" oraz "Tak widzę muzykę". Zadaniem uczestników będzie napisanie wierszy bądź wykonanie pracy plastycznej, inspirowanych twórczością polskich kompozytorów.

Rozruch

12-01-2021
Występująca w trzeciej lidze drużyna Stali Stalowa Wola, rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Pierwszy trening po przerwie odbył się 12. stycznia. Znana jest też lista sparingowych rywali "Stalówki". Wśród nich znalazły się pierwszoligowe zespoły.

Przedłużona umowa

08-01-2021
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza ponownie została operatorem Laboratorium Międzyuczelnianego w Stalowej Woli. Umowę na utrzymanie obiektu wraz z wyposażeniem, 4. stycznia podpisali prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny oraz Piotr Koszelnik, rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Poróżnieni

08-01-2021
Radny Rady Miejskiej Stalowej Woli Damian Marczak złożył zażalenie do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na prezydenta Lucjusza Nadbereżnego, który miał naruszyć jego dobre imię podczas ostatniej sesji w 2020 roku.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy