Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Skutecznie nieść pomoc

26-03-2021
Ochotnicza Straż Pożarna z osiedla Charzewice jako jedna z pierwszych w kraju doposażyła się w urządzenie do udrażniania dróg oddechowych osoby, u której doszło do zakrztuszenia. Niedawno 12 druhów podniosło swoje kwalifikacje w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Wszystko po to, by w sytuacjach zagrożenia mogli pomagać fachowo i skutecznie.

Co w ścianie piszczy

26-03-2021
Przedłuża się termin rozstrzygnięcia przetargu na kolejny remont MDK w Stalowej Woli. Tym razem zadanie obejmie m. in. salę widowiskową. Modernizacja przewiduje oprócz przebudowy części elementów także powrót do pierwotnego wyglądu za sprawą prac konserwatorskich.

W kadrze

26-03-2021
Weronika Filip ze Stalowej Woli, dziś licealistka, przygodę z akrobatyką sportową rozpoczęła niespełna 6. lat temu. W połowie marca wraz z partnerem Konradem Biłykiem, z którym trenuje w klubie Piramida Rzeszów, została powołana do kadry narodowej i będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Szwajcarii.

Wesprzyj psiaka

26-03-2021
Porzucone, bezpańskie i oczekujące na nowy dom. Mowa o czworonogach z Przytuliska "Psia Przystań", które działa w Stalowej Woli. Opiekę nad zwierzętami można wesprzeć przekazując choćby 1% podatku.

Oznaki wiosny

26-03-2021
Wiosna w tym roku kazała na siebie długo czekać. Spragnieni pierwszych promieni słońca chętnie korzystamy więc z każdej chwili przyjemnej pogody, która zachęca do dłuższych spacerów i innych form aktywności.

Zasady funkcjonowania

23-03-2021
Od 20. marca w Polsce wrócił zwiększony zakres obostrzeń związanych z koronawirusem. Zamknięte zostały niektóre sklepy w galeriach handlowych, hotele z wyjątkami oraz instytucje kultury. Rząd przy tym zaapelował o pracę zdalną tam, gdzie to możliwe. A jak wygląda sytuacja w Stalowej Woli?

Rozkład jazdy

23-03-2021
Obostrzenia związane ze wzrostem zachorowań na COVID-19 wpłynęły także na rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Stalowej Woli. Od 22. marca funkcjonuje wakacyjna siatka połączeń autobusowych.

Lek naturalny

23-03-2021
Osocze ozdrowieńców, którzy przebyli koronawirusa, zawiera przeciwciała wspomagające leczenie chorych z ciężkimi, zagrażającymi życiu objawami. Płynny składnik krwi można oddawać w wyznaczonych Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy