Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Bezpieczny Internet

12-03-2019
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli włączyło się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. W tym roku przyświecało mu hasło "Działajmy razem", które przypomina jak rozsądnie korzystać z sieci.

Ostatnia droga

12-03-2019
W sobotę odbyły się uroczystości pogrzebowe proboszcza parafii pw. św. Floriana w Stalowej Woli. Tragicznie zmarłego księdza prałata dr Mariana Balickiego żegnała rodzina, kapłani, przyjaciele oraz tłumy wiernych i parafian.

Tylko dla kobiet

12-03-2019
Konkursowa Jazda Samochodem "Tylko dla Kobiet" wpisała się na stałe w całoroczny cykl imprez organizowanych przez Automobilklub Stalowa Wola. Panie biorące udział w Imprezie miały do pokonania próby sportowe, rozwiązywanie testu z przepisów o ruchu drogowym oraz próbę na fantomie.

Rajd na orientację

12-03-2019
16 marca w Stalowej Woli wystartuje XII Rajd Dolnego Sanu czyli pieszy maraton na orientację. Dla uczestników przygotowano dwie trasy o długości 25 i 50 kilometrów. Ekstremalne zawody organizuje Hubert Puka, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników zajmujących się sportami wytrzymałościowymi.

W pamięci

08-03-2019
W wyniku wypadku drogowego 5 marca poniósł śmierć ksiądz prałat doktor Marian Balicki - Proboszcz parafii pod wezwaniem św. Floriana w Stalowej Woli. Inicjator budowy kościoła "Źródło Miłosierdzia Bożego". Duszpasterz środowisk twórczych a przede wszystkim życzliwy człowiek pozostanie w pamięci przyjaciół i parafian.

Popielec

08-03-2019
Środa Popielcowa, która przypadała 6 marca rozpoczęła Wielki Post będący czasem przygotowań do najważniejszych świąt w liturgii chrześcijańskiej Zmartwychwstania Pańskiego.

Droższy remont

08-03-2019
W połowie maja na lotnisku w Turbi odbędą się Mistrzostwa Europy w Szybownictwie. W kosztach przygotowania infrastruktury na potrzeby tej imprezy partycypuje Gmina Stalowa Wola. Radni miejscy zdecydowali o zwiększeniu środków na realizację tego zadania.

Szkoła zaprasza

08-03-2019
Szkoły zabiegają o uczniów i prześcigają się w ofertach. Na dzień otwarty zaprosiła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Stalowej Woli. Podczas zwiedzania placówki na dzieci czekały atrakcje artystyczne i sportowe, a rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami i pedagogiem szkolnym.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy