Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Opłaty w nowym roku

07-01-2022
Rok 2022 nie tylko przynosi wyższe ceny w sklepach czy też zmiany w podatkach. Wiele osób z niepokojem patrzy bądź czeka na rachunki za gaz czy prąd. Część mieszkańców Stalowej Woli odczuje też uszczuplenie portfela przez opłaty za obsługę nieruchomości.

Urbi Ferro

07-01-2022
Pierwsze dni stycznia przyniosły początek prac związanych z budową nowego biurowca w Stalowej Woli. Zadanie realizuje Agencja Rozwoju Przemysłu, a udziałowcem jest tu także gmina, która przekazała teren.

Trzeba poczekać

07-01-2022
Cierpliwością muszą wykazać się mieszkańcy stalowowolskiego osiedla Piaski. Wiadukt nad torami w ciągu ulicy Traugutta jeszcze przez jakiś czas nie będzie dostępny dla użytkowników. Prace powinny zakończyć się nieco później niż zakładały optymistyczne prognozy, ale wciąż szybciej niż wynika to z harmonogramu.

Święto Trzech Króli

07-01-2022
6. stycznia obchodzona jest uroczystość Objawienia Pańskiego nazywana Świętem Trzech Króli. Na pamiątkę darów, które złożyli Chrystusowi mędrcy, tego dnia święci się kredę i kadzidło.

Literatura Podkarpacia

07-01-2022
W 1992 roku rzeszowski Oddział Związku Literatów Polskich ustanowił Nagrodę "Złote Pióro". Po trzech dekadach zmienił się regulamin i można ją przyznawać w czterech kategoriach. Prawo zgłoszenia kandydatur ma każdy z nas, zarówno osoby prywatne jak i stowarzyszenia, instytucje oraz organizacje kultury. Jest to okazja, by docenić nie tylko lokalnych twórców.

Bezpłatna pomoc

07-01-2022
Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli zachęca do skorzystania z usług udzielanych w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego. Są one skierowane do osób, które nie są w stanie pokryć kosztów tego typu wsparcia.

Zapraszamy do udziału

07-01-2022
Telewizja Kablowa STELLA zachęca swoich Abonentów do udziału w Noworocznym Konkursie. Tradycyjnie chcemy w ten sposób wyróżnić tych, którzy terminowo dokonywali opłat za świadczone usługi. Kupon z pytaniem konkursowym znajdziecie Państwo na styczniowych fakturach. Na uczestników Konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Grupowanie kapitału

04-01-2022
Rozpoczynamy od kolejnych zmian w strukturze MZK w Stalowej Woli. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ta największa gminna spółka stała się właścicielem MZB, zajmującego się administrowaniem nieruchomościami czy budownictwem mieszkaniowym. Dla klientów obu podmiotów póki co, nic to nie zmienia. W perspektywie najbliższych miesięcy finalizacja kolejnych planów.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy