Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Niedziela dla zdrowia

10-07-2018
300 zawodników ukończyło 6. edycję biegu pod nazwą „Stalowa Dycha”. Najszybciej dystans 10 km ulicami miasta pokonał zawodnik z Maroka. Rywalizacji przygotowanej przez Stalowowolski Klub Biegacza towarzyszyła współorganizowana ze Starostwem Powiatowym impreza pod hasłem „Weekend dla zdrowia”. Wszystko jednak odbyło się w niedzielę.

Biała sobota

10-07-2018
14. lipca w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ulicy Kwiatkowskiego odbędzie się „Biała sobota”. Będzie to okazja do wykonania bezpłatnie kilku podstawowych badań oraz do zaznajomienia się z profilaktyką nowotworową, nadciśnienia tętniczego czy cukrzycy. Warto znaleźć tę godzinkę dla siebie.

Dodatkowy grosz

10-07-2018
Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli prowadzi nabór na różne formy aktywizacji osób bezrobotnych. W placówce można składać odpowiednie wnioski. Realizacja działań jest możliwa m. in dzięki dodatkowym środkom z rezerwy Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

W świecie wyobraźni

10-07-2018
Świat potworów, rycerzy czy gwiezdnych wojen. Dla czytelników, graczy, kinomaniaków i tych, którzy na co dzień nie mają styczności z nierzeczywistymi światami. Od 6. do 8. lipca w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym odbyły się po raz 5. Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką. Przez 3 dni można było wziąć udział w warsztatach, pokazach prelekcjach oraz turniejach.

Z korektą

10-07-2018
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli po raz kolejny zachęca mieszkańców miasta do udziału w konkursie „Pamiętajcie o ogrodach i balkonach”. W tym roku jednak na nowych zasadach, które dyktuje ustawa o ochronie danych osobowych. Osoby, które chcą powalczyć o nagrody, powinny zgłosić swoje „kompozycje” do 23. lipca.

Konie w Obojnej

10-07-2018
„Konie nasza pasja” to sztandarowa impreza, która od ośmiu lat odbywa się w miejscowości Obojna w gminie Zaleszany. W tym roku przyświecać jej będzie hasło „Ułani w walce o niepodległość”.

Z zarzutami

06-07-2018
Wracamy do wydarzeń z 2. lipca kiedy to w jednym z bloków przy ulicy Wojska Polskiego w Stalowej Woli znaleziono zwłoki 47 letniego mężczyzny. W tej sprawie zatrzymana została jego żona. Po wstępnych wynikach ekspertyz kobieta usłyszała zarzut zabójstwa.

Wyrok dla pedofila

06-07-2018
3. lipca w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu zapadł wyrok w sprawie Mariusza C pedofila recydywisty ze Stalowej Woli. Wśród zarzutów, które postawiono mężczyźnie były te dotyczące próby gwałtu na nieletnich. Tym razem zasądzono karę ponad 8. lat więzienia.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Partnerzy