Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Łatwiejsze parkowanie

13-11-2020
Przy ulicy Wojska Polskiego w Stalowej Woli oddano do użytku nowy parking dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w biurowcu po dawnym Mostostalu. Dodatkowych 25 miejsc postojowych ma rozwiązać problemy parkingowe w rejonie  budynku.

Pomocny sprzęt

13-11-2020
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i wspomagającego w Stalowej Woli cieszy się dużym zainteresowaniem, m.in za sprawą koncentratorów tlenu, które znajdują się na jej wyposażeniu. Urządzenia wspomagają leczenie niewydolności oddechowej w różnych infekcjach, w tym w zakażeniu koronawirusem.

Łatwy dostęp

13-11-2020
Ponad 3,5 miliona Polaków korzysta z Internetowego Konta Pacjenta, które uporządkowuje informacje medyczne o naszym stanie zdrowia w jednym miejscu. Dzięki niemu w bezpieczny i wygodny sposób możemy otrzymać e-receptę lub e-skierowanie ale też załatwić szereg spraw bez konieczności wizyty w przychodni.

Z determinacją i medalami

13-11-2020
W trudnych czasach jakie przeżywa branża fitness, treningi mogą kontynuować jedynie sportowcy przygotowujący się do zawodów. Tę szansę wykorzystują zawodnicy Klubu Kaito w Stalowej Woli, którzy w ostatnim czasie wystartowali w zmaganiach w Poznaniu i Bielsku Białej, skąd przywieźli garść medali.

Z trzema punktami

13-11-2020
Trzy punkty dopisała na swoje konto trzecioligowa drużyna Stali Stalowa Wola po środowym meczu z Orlętami z Radzynia Podlaskiego. Piłkarze, w drugim meczu pod wodzą Jaromira Wieprzęcia, wygrali spotkanie na własnym stadionie 2 do 1.

Apelują o wsparcie

10-11-2020
Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy i Dom Pomocy Społecznej w Stalowej Woli potrzebują środków ochrony osobistej a także pracowników i wolontariuszy. W tym pierwszym potwierdzono zakażenia, w drugiej placówce istnieje obawa by nie powtórzyła się sytuacja z wiosny tego roku.

Cenne osocze

10-11-2020
Osocze krwi ozdrowieńców po Covid-19 może wspomóc organizm w walce z wirusem. W szpitalach czeka na nie wielu ciężko chorych pacjentów. Stad apel medyków do osób, które przeszły zakażenie, by oddawały ten cenny składnik krwi dla ratowania ludzkiego zdrowia i życia.

Noś maseczkę

10-11-2020
Według badań Światowej Organizacji Zdrowia jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest noszenie maseczek. Zakrywanie ust i nosa zmniejsza ryzyko zakażenia o ponad 80 procent.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy