Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

W kolejce do specjalistów

23-06-2020
Po około trzech miesiącach zamknięcia działalność wznowiła Przychodnia Specjalistyczna przy szpitalu powiatowym. Obostrzenia i kolejki to jej codzienność, wkrótce jednak ma się pojawić rozwiązanie, które przynajmniej częściowo powinno rozładować "zatory".

Przed wyjazdem

23-06-2020
Od połowy czerwca pacjenci z województwa podkarpackiego mogą wyjeżdżać na leczenie uzdrowiskowe w sanatoriach na terenie kraju. Każdy jednak musi przejść sześć dni wcześniej bezpłatne badania wykluczające zarażenie koronawirusem. Punkty pobrań znajdują się w jedenastu miastach naszego regionu.

Wirus wciąż obecny!

23-06-2020
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w komunikatach z 22. i 23. czerwca poinformował o dwóch potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Powiecie Stalowowolskim. W izolacji pozostaje mężczyzna a hospitalizowana jest kobieta, oboje w sile wieku. Na kwarantannę skierowano kilkudziesięciu pracowników Urzędu Pocztowego w Stalowej Woli.

Za reelekcją

23-06-2020
Trwa kampania wyborcza. W sobotę przy hali targowej odbył się briefing prasowy, w którym uczestniczyli m. in. wiceminister infrastruktury Rafał Weber i prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny popierający prezydenta Andrzeja Dudę i zachęcający do oddania głosu 28. czerwca na kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

Mocne strony i różnice

23-06-2020
W poniedziałek zachęcano do udziału w wyborach i głosowania na Rafała Trzaskowskiego. W Stalowej Woli kandydata Koalicji Obywatelskiej wsparli m. in. europosłanka Elżbieta Łukacijewska i poseł Marek Rząsa.

Niesforny Aniołek

23-06-2020
Z wykształcenia muzyk, ale z zamiłowania także pisarka, reżyserka, scenarzystka i założycielka Teatru Lalkowego "Przytulanka" z MDK w Stalowej Woli. Janina Sapińska - Wań wydała niedawno książkę dla dzieci i rodziców, zatytułowaną "Niesforny Aniołek". Jest to zbiór opowiadań, które uczą, bawią i wzruszają.

Trzy punkty więcej

23-06-2020
W 27. kolejce piłkarskiej drugiej ligi Stal Stalowa Wola na własnym boisku podejmowała Legionovię Legionovo. Zielono - czarni dopingowani przez kibiców z trybun, wywalczyli trzy punkty i opuścili strefę spadkową zestawienia.

Powrót do rywalizacji

23-06-2020
W sobotę na stadionie lekkoatletycznym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbyły się pierwsze na Podkarpaciu zawody lekkoatletyczne po przerwie spowodowanej pandemią. Podczas mityngu zawodnicy rywalizowali o medale w biegach, skokach i konkurencjach rzutowych.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy