Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Minimum na mistrzostwa

17-05-2022
Jakub Krasowski, skoczek wzwyż Katolickiego Klubu Lekkoatletycznego Stal Stalowa Wola w czasie minionego weekendu wystartował w mityngu kwalifikacyjnym w Trzcinicy. Podopieczny Krzysztofa Momota wywalczył minimum na Mistrzostwa Europy U18, które w lipcu odbędą się w Jerozolimie.

Boczne drogi

13-05-2022
Jesienią kierowcy powinni przejechać nową trasą, przedłużeniem ulicy Granicznej. Za ponad rok natomiast zmieni się ulica Działkowa. Oba zadania warte są około 23. miliony złotych.

Między samorządami

13-05-2022
Nadal na nasadzenia czeka wyremontowany odcinek ulicy Popiełuszki w Stalowej Woli. Tu powiat współpracuje z urzędem miasta. Na wsparcie liczy także przy realizacji przebudowy ulic: Mickiewicza oraz Żwirki i Wigury, gdzie ze względu na koszty nie udało się rozstrzygnąć przetargu.

Po dwudziestu latach

13-05-2022
Powiat stalowowolski ogłosił przetarg na modernizację Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła. Zadanie ma być zrealizowane przy dofinansowaniu z budżetu państwa.

Najważniejsze, by działać razem

13-05-2022
3. Niżański Batalion Inżynieryjny był gospodarzem pierwszych z pięciu regionalnych eliminacji do Centralnego Zlotu Klas Mundurowych czyli zawodów sportowo - obronnych. 11. i 12. maja m. in. w Stalowej Woli odbyły się konkurencje sprawnościowe i techniczne, ale najważniejsze okazało się współdziałanie w drużynie.

"Gałązki Sosny" rozdane

13-05-2022
11. maja podczas uroczystej gali w Spółdzielczym Domy Kultury, zostały wręczone Nagrody Miasta Stalowej Woli "Gałązki Sosny". Doroczne wyróżnienie przyznano w kategoriach literatura, wydarzenie kulturalne, szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki oraz kultura cyfrowa.

Świat w jednym miejscu

13-05-2022
Biblioteka Uniwersytecka w Stalowej Woli włączyła się w 19. edycję ogólnopolskiej akcji pod nazwą Tydzień Bibliotek. Przez kilka dni można było zgłębić wiedzę o dietach i kuchniach świata.

Leki na troski

13-05-2022
MBP w Stalowej Woli po zakończonej akcji w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, rusza z nowym projektem, który poprzez spotkania autorskie czy warsztaty terapeutyczne ma pomóc dzieciom i młodzieży w radzeniu sobie z problemami. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a patronat nad nim objął prezydent Lucjusz Nadbereżny.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy