Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Na sygnale

23-02-2024
Kilka dni temu w przestrzeni publicznej pojawiła się wiadomość o tym, że do wymagających nagłej pomocy medycznej mieszkańców regionu może nie przyjechać karetka ponieważ stalowowolski szpital nie przedłużył umowy z Podkarpacką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Informacja wywołała burzliwe dyskusje w wielu środowiskach, także politycznych. Władze lecznicy i powiatu uspokoiły jednak, że do porozumienia między stronami dojdzie i to już niebawem, a cały temat został niesłusznie nagłośniony.

Sprzeciw

23-02-2024
Były prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak po raz kolejny zabrał głos w sprawie planów ulokowania kasyna w Hotelu Hutnik. Tym razem mówił o przepisach wykluczających prowadzenie takiej działalności w tym zabytkowym obiekcie.

Na forum

23-02-2024
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Mieszkańców walczy o miejsca w samorządzie z hasłem "Dla ludzi ponad podziałami". W zorganizowanej 21. lutego konferencji prasowej o programie ugrupowania mówili kandydaci na radnych z trzech powiatów: stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego.

Dla mam

23-02-2024
Stalowowolska Rada Kobiet zaprasza mamy małych dzieci na cykl spotkań rozwijających kompetencje rodzicielskie pod nazwą "Myślę pozytywnie - dbam o swoje dziecko". Pierwsze warsztaty odbyły się 20. lutego w Centrum Aktywności Seniora.

W hali

23-02-2024
Z wieloma medalami w różnych kategoriach wiekowych halowy sezon kończą zawodnicy Katolickiego Klubu Lekkoatletycznego Stal Stalowa Wola. Te najważniejsze to srebrny krążek sztafety mieszanej 4 x 400 metrów i brąz Artura Brzozowskiego w chodzie sportowym na 5000 metrów Halowych Mistrzostw Polski we Wrocławiu. Wielu sportowców poprawiło także swoje rekordy życiowe.

Prezentacja

23-02-2024
22. lutego Piłkarska Spółka Akcyjna zaprezentowała skład drużyny i sztabu szkoleniowego przed rundą wiosenną bieżącego sezonu. Wydarzenie odbyło się w hali pneumatycznej Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Artystyczne sploty

23-02-2024
"Sploty" to tytuł wystawy malarstwa i wikliny artystycznej Elżbiety Marii Sawickiej oraz Elżbiety Bis. Wernisaż odbył się 18. lutego w Spółdzielczym Domu Kultury.

W 82. rocznicę

20-02-2024
W 82 lata od powstania Armii Krajowej Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zorganizowało w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego obchody rocznicowe. W ramach wydarzenia odbył się rodzinny konkurs i prelekcja poświęcona "akowcom" działającym w regionie. Uczestnicy spotkania mogli także  obejrzeć wystawę militariów z okresu okupacji.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>


Reklama

Komunikaty

Partnerzy