Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Czas decyzji

11-06-2024
W piątek odbyło się walne zgromadzenie członków Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli. Decyzją głosujących dotychczasowy zarząd uzyskał absolutorium za prowadzoną w minionym roku działalność. Od przyszłego miesiąca SBM-em pokieruje już nowy prezes. Odchodzącą na emeryturę Małgorzatę Stańkowską zastąpi Artur Szklener.

Nadzieja Kościoła i świata

11-06-2024
Ponad tysiąc osób zgromadził Diecezjalny Dzień Młodzieży, który odbył się w Stalowej Woli w minioną sobotę. W tym roku przyświecało mu hasło "Jesteście nadzieją Kościoła i świata".

Handlowali

11-06-2024
Zabawki, książki, ubrania i inne przedmioty można było kupić w sobotę podczas Jarmarku Młodego Przedsiębiorcy. Wzięło w nim udział ponad stu wystawców, którzy swoje stoiska handlowe przygotowali pod okiem rodziców.

Z dobrą orientacją

11-06-2024
9. czerwca w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetach Sprinterskich w Biegu na Orientację. Towarzyszyły im zawody otwarte, dla wszystkich którzy chcieli spróbować swoich sił w sprawnym poruszaniu się po mieście z pomocą mapy.

O byciu pisarzem

11-06-2024
W stalowowolskiej bibliotece uczniowie siódmych i ósmych klas szkół podstawowych spotkali się z autorem książek dla dzieci Marcinem Pałaszem. Pisarz mówił o tym jak z pasji uczynił sposób na życie. Próbował też swoich gości zarazić optymizmem bo sam do życia ma bardzo pozytywne podejście.

Ulubiony przystanek historii

11-06-2024
W Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Mój ulubiony przystanek historii" zorganizowany dla przedszkoli i szkół podstawowych. Prace dotyczyły jednego z ośmiu punktów informacyjnych usytuowanych w pobliżu zabytkowych budynków i historycznych miejsc na terenie osiedli Charzewice, Rozwadów oraz dawnej wsi Pławo. Do placówki wpłynęło ponad 160 rysunków.

Zaproszenie do relacji

11-06-2024
Do 20. czerwca trwa nabór do 9. edycji konkursu Relacje - Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne, na który zaprasza Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. Inicjatywa o ogólnopolskim zasięgu skierowana jest do amatorskich grup, a zwycięskie spektakle zobaczymy podczas festiwalu we wrześniu.

Idą zmiany

07-06-2024
Stalowa Wola musi się przygotować na kryzys gospodarczy, którego symptomy widać już na całym świecie. O tym jak tego dokonać mówił prezydent miasta w czasie konferencji prasowej zwołanej by przekazać opinii publicznej w jakich obszarach, już 14. czerwca decyzje podejmować będą Radni Miejscy.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>


Reklama

Komunikaty

Partnerzy