Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Jazda w reżimie

29-05-2020
Wraca system wypożyczalni rowerów w Stalowej Woli, który stanowi dopełnienie komunikacji miejskiej. Autobusy MZK natomiast od kilku dni kursują jak w dni robocze wolne od nauki w szkole.

Dzienne wsparcie po nowemu

29-05-2020
Od 25. maja działalność mogły wznowić placówki wsparcia dziennego, środowiskowe domy samopomocy czy warsztaty terapii zajęciowej. W Stalowej Woli u części z nich trwają przygotowania do przywrócenia codziennych zajęć, w innych już wystartowały.

Etapami

29-05-2020
Ponad 460 tysięcy złotych dofinansowania otrzymało Muzeum Regionalne w Stalowej Woli na dwa projekty związane lepszym udostępnieniem Galerii Alfonsa Karpińskiego. Jeden z nich obejmuje kolejny etap remontu budynku przy ul. Rozwadowskiej.

Goniąc formę

29-05-2020
Lekkoatleci Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria" Stalowa Wola wrócili do regularnych treningów. Obecnie pod okiem szkoleniowców pracują nad "zgubioną" formą tak, by po wznowieniu możliwości organizowania zawodów, mogli walczyć o najwyższe sportowe cele.

Sposób na życie

29-05-2020
Kuba Świderski jest instruktorem sportów zimowych i wodnych. Pochodzi ze Stalowej Woli, ale wiele lat mieszkał w Czarnogórze, gdzie uczył kitesurfingu. Niedawno wrócił z podróży po wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki z bagażem wspomnień i pozytywnej energii, którą dzieli się w videoblogu.

Tarcza

26-05-2020
Przedsiębiorcy z regionu starają się o wsparcie w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Zwolnienie ze składki ZUS, nisko oprocentowane pożyczki czy dopłaty do wynagrodzeń pracowników to tylko niektóre formy pomocy o jaką w różnych instytucjach mogą ubiegać się prowadzący działalność gospodarczą.

Zadania drogowe

26-05-2020
W dzisiejszym serwisie informacyjnym wracamy do sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 22. maja. Wśród podjętych tematów znalazły się kwestie dotyczące stalowowolskich dróg oraz ich odwodnienia. Miasto przygotowuje się do retencji w większym niż dotąd zakresie.

Spięcia

26-05-2020
Pozostajemy jeszcze w temacie związanym z sesją Rady Miejskiej. Podczas ostatniego posiedzenia przedstawiciele Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego złożyli rezygnację z pracy w Komisji Rewizyjnej.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy