Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ma być taniej

22-03-2019
20. marca została otwarta miejska stacja paliw, zlokalizowana obok zajezdni autobusowej przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Wyróżnia ją samoobsługowy system, ale przede wszystkim konkurencyjne ceny.

Lifting Sokoła

22-03-2019
Prawie 2 miliony 600 tysięcy złotych będzie kosztować remont i rozbudowa zabytkowego budynku "Sokoła" w Stalowej Woli. Część mieszkańców dzielnicy Rozwadów od lat czekała na realizację tego zadania. Po zakończeniu prac miejsce to ma służyć lokalnej społeczności m. in. wychodząc z ofertą kulturalną.

Rozbudują?

22-03-2019
To ma być jedno z zadań tej kadencji samorządu Powiatu Stalowowolskiego. Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ma się doczekać rozbudowy, bowiem od lat boryka się on z niewystarczającą ilością miejsca, a potrzeby stale rosną. Póki co projekt jest w fazie pomysłu.

Profilaktycznie

22-03-2019
W Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Stalowej Woli odbyła się konferencja pod hasłem "Zdążyć przed … Profilaktyka w naszym mieście". Spotkanie zapoczątkowało dyskusję nad długofalowym programem wsparcia rozwoju uczniów stalowowolskich szkół.

O przemocy i prześladowaniu

22-03-2019
O przemocy i prześladowaniu w czwartek podczas wykładu otwartego mówił profesor Zbigniew Mikołejko z Polskiej Akademii Nauk. Na spotkanie, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej zaprosiło Stowarzyszenie "Nasze Miasto".

Z kolejnym plusem

22-03-2019
Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wpływają wnioski o przyznanie rodzicielskich świadczeń uzupełniających. O minimalną emeryturę w ramach rządowego programu "Mama 4 Plus" mogą ubiegać się kobiety, które wychowały co najmniej czworo dzieci, a także mężczyźni spełniający odpowiednie warunki.

Oferta KUL-u

22-03-2019
W budynku Inżynierii Materiałowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli w ramach dnia otwartego młodzież rozważająca wybór przyszłej drogi kształcenia mogła poznać laboratoria i nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje uczelnia. Odbyła się także seria wykładów i pokazów.

Igraszki na scenie

22-03-2019
Na scenie Miejskiego Domu Kultury 20. marca wystąpiły artystyczne reprezentacje wszystkich stalowowolskich przedszkoli. Do udziału w XI Przeglądzie Twórczości Dziecięcej "Igraszki przedszkolne" zaprosiło Przedszkole Integracyjne nr 12.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy