O nas

STELLA Telewizja Kablowa po raz pierwszy zagościła ze swoim programem telewizyjnym na antenie we wtorek 27 lipca 2004 roku o godzinie 20:00 na kanale TVK Stella. Program ten został w całości przygotowany przez naszych pracowników. Nad jego realizacją czuwało kilkanaście osób.
W skład naszego zespołu wchodzą: dziennikarze, operatorzy, montażyści, graficy, a nad wysokim poziomem technicznym czuwają doświadczeni specjaliści.

Program Telewizji Kablowej Stella powstał z myślą o mieszkańcach Stalowej Woli - Tych, którzy tu mieszkają i tych, czujących sentyment do miejsca, z którym kiedyś byli związani. Od samego początku, czyli od lipca 2004 roku, jesteśmy bliżej Państwa spraw.

Dwa razy w tygodniu tworzymy dwugodzinne premierowe programy. Poruszamy w nich aktualne tematy. Na naszej antenie goszczą stałe pozycje. Dla Państwa relacjonujemy imprezy kulturalne i sportowe. W naszych audycjach goszczą osoby znane i lubiane, nie tylko w regionie. Nie zapominamy o tematach ważnych społecznie. Podejmujemy je w przygotowanych przez nas reportażach, rozmawiamy o nich w studiu z gośćmi.
Ważne miejsce w tym co przygotowujemy dla naszych Widzów pełni serwis informacyjny, gdzie znajdą Państwo relacje z sesji Rady Miasta i Powiatu. Podejmujemy także tematy, z którymi zwracają się do nas Telewidzowie. Jako jedyni nadajemy na żywo. Naszą ambicją stało się także tworzenie filmów dokumentalnych dotyczących historii miasta i regionu.

STELLA Telewizja Kablowa to program bliski sprawom Mieszkańców Stalowej Woli.

Emisja programu w sieci kablowej

emisja programu


Reklama

Komunikaty

Partnerzy