Magazyny

Serwis informacyjny

SERWIS INFORMACYJNY

Jest to serwis bieżących informacji dotyczących Stalowej Woli oraz jej regionu. Znajdują się tu najświeższe wiadomości dotyczące samorządu, ochrony zdrowia, opieki społecznej, działalności politycznej, bezpieczeństwa itp.

Stella Sport

MAGAZYN "STELLA SPORT"

Przedstawiane tu są informacje o wydarzeniach i rozgrywkach sportowych (spotkania ligowe, sport masowy, rekreacja).

MAGAZYN KULTURALNY

Magazyn zawiera informacje i relacje dotyczące koncertów, imprez, wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych, rozmowy i wywiady ze znanymi osobami.

MAGAZYN 4-KÓŁKA

W magazynie 4-kółka prezentowane są samochodowe nowości, przeprowadzane testy modeli znajdujących się już w sprzedaży. W każdym magazynie jest też prezentowane auto używane.

ROZMOWA DNIA

Jest to program, w którym poruszamy aktualne i ważne problemy dotyczące Stalowej Woli. W studiu gościmy ludzi ze świata polityki, biznesu, kultury i sportu.

Z WIZYTĄ W...

W tym programie prezentujemy miejsca z naszego regionu, które warto odwiedzić podczas wakacyjnych wędrówek.
Na antenie TVK STELLA program "Z wizytą w ..." po raz pierwszy został wyemitowany w 2006 r.

MAŁY WIELKI ŚWIAT

Mały Wielki Świat to program, w którym najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mają swój głos.

MODA, ZDROWIE I URODA

"Moda, Zdrowie i Uroda" to magazyn, w którym Panie i Panowie znajdą najbardziej aktualne informacje i wskazówki o tym, co robić, by świetnie wyglądać i dobrze się czuć każdego dnia.

ŻYCIE Z PASJĄ

"Życie z pasją" to program, opowiadający o ludziach, o ich zainteresowaniach jak również spełnionych marzeniach.

TRENUJ Z KONRADEM

"Trenuj z Konradem" to program dla osób aktywnych, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Konrad Mężyński, doświadczony trener osobisty zachęca do niewielkiego wysiłku i zmiany trybu życia. To tylko może wyjść na zdrowie !

MAPA POLITYCZNA STALOWEJ WOLI

Program publicystyczny z udziałem przedstawicieli partii i ugrupowań politycznych działających na terenie Stalowej Woli.
Do studia STELLI zapraszamy radnych, polityków i działaczy samorządowych, a rozmawiamy o problemach Stalowej Woli i jej mieszkańców.

ROZKOCHAĆ W SWEJ ZIEMI

Cykliczny program, w którym rysownik Mariusz Bajek przybliża widzom architekturę i historię interesujących miejsc regionu, jednocześnie ilustrując opowieść autorskimi grafikami.

EUTRAPELIA

Eutrapelia to Festiwal Kultury Chrześcijańskiej organizowany przez Katolicki Dom Kultury ARKA w Racławicach. Udział w nim biorą szkoły ponadgimnazjalne z Diecezji Sandomierskiej z trzech województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Uczestnicy przygotowują programy artystyczne związane z hasłem Festiwalu.Reklama

Komunikaty

Partnerzy