Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Sprzedaż wejściówek

14-06-2024
W lipcu piłkarska Stal Stalowa Wola rozegra pierwszy mecz na zapleczu ekstraklasy. W rundzie jesiennej zaplanowano osiem spotkań ligowych. Już wiadomo kiedy rozpocznie się sprzedaż karnetów, a także ile będą kosztowały wejściówki oraz kto przy ich zakupie może liczyć na niespodziankę.

III sesja Rady Miejskiej

14-06-2024
14. czerwca obradowali radni miejscy. Jednym z punktów posiedzenia było zaprzysiężenie radnego Aleksandra Kapuścińskiego. W porządku obrad znalazł się też projekt uchwały upamiętniającej 85. rocznicę poświęcenia Zakładów Południowych i Osiedla Stalowa Wola.

Policjanci apelują

14-06-2024
79-latek padł ofiarą oszustów, którzy podszywali się pod maklerów giełdowych i nakłonili go do zainwestowania pieniędzy, ale dzięki czujności pracowników poczty stracił kilkaset a nie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policjanci ostrzegają i apelują do seniorów o rozsądek i rozwagę.

Ćwierć wieku minęło

14-06-2024
25 lat świętuje w tym roku Stalowowolski Ośrodek Wsparcia i Interwencji Kryzysowej, który świadczy bezpłatną pomoc psychologiczną osobom w kryzysowych sytuacjach życia. 13. czerwca w ramach jubileuszu odbyła się konferencja pt. "Jestem, czuję, interweniuję".

Niezapomniany

14-06-2024
Zmarł w 2017 roku, ale wiele osób wciąż pamięta tą nietuzinkową postać, która wiele czasu, uwagi i pracy poświęciła by utrwalić dla pokoleń historię rodzinnej ziemi - Charzewic i Rozwadowa. W stulecie urodzin ks. prof. Wilhelma Gaja - Piotrowskiego do wspomnień o tym niezwykłym człowieku, w ramach cyklicznych spotkań pod nazwą Kafejka Historyczna, zaprosiło Muzeum Regionalne, Fundacja Dionizego Garbacza Stalovianum i Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli.

Jak tworzymy historię

14-06-2024
Uczniowie szkół podstawowych spotkali się z Zuzanną Orlińską, autorką powieści i opowiadań dla dzieci oraz młodzieży. Wydarzenie zorganizowano w ramach zadania "W stronę literatury. Stalowa Wola do czytania" w programie "Promocja czytelnictwa 2024".

Spektakl taneczny

14-06-2024
"Tam, gdzie serca łączą się w jedno" to spektakl taneczny na podstawie podań, legend i opowiastek z regionu lasowiackiego, który można było obejrzeć 12. czerwca w Miejskim Domu Kultury. W przedstawieniu zaprezentowały się zespoły wokalne i taneczne działające w placówce.

Jak głosowaliśmy?

11-06-2024
Dzisiejszy serwis informacyjny rozpoczynamy od wyborów do Parlamentu Europejskiego, w których Polacy wybrali 53. europosłów. W województwie podkarpackim czyli okręgu nr 9 mandaty otrzymali Daniel Obajtek i Bogdan Rzońca z Prawa i Sprawiedliwości, Elżbieta Łukacijewska z Koalicji Obywatelskiej oraz Tomasz Buczek z Konfederacji.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>


Reklama

Komunikaty

Partnerzy