Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Powrót najmłodszych

19-01-2021
W poniedziałek uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych powrócili do zajęć stacjonarnych. Dystans i dezynfekcja to jedne z najpopularniejszych słów w placówkach. Reżim sanitarny nie zniweluje jednak zupełnie kontaktów, bo to nie tylko kwestia pobytu grup w salach lekcyjnych.

Podwózka

19-01-2021
Od wiosny ubiegłego roku w Stalowej Woli działa bezpłatna infolinia, przez którą można połączyć się z najważniejszymi jednostkami w mieście, udzielającymi informacji i pomocy w związku z zagrożeniem koronawirusem. Teraz można z niej skorzystać, by umówić transport na szczepienia. Jeśli oczywiście zachodzi taka konieczność.

Politechnika wspomoże

19-01-2021
Po miejskiej stacji monitorującej jakość powietrza czy poziom hałasu w Stalowej Woli, magistrat chce razem z Politechniką Rzeszowską prowadzić pomiary wyspecjalizowanym dronem. To jeden z pomysłów zgłoszonych do dofinansowania z Funduszy norweskich.

Rok u strażaków

19-01-2021
Mniej pożarów i fałszywych alarmów za to wzrost miejscowych zagrożeń w stosunku do poprzednich lat, jak również nowe działania strażaków prowadzone w związku z pandemią koronawirusa. Tak przedstawiają się statystyki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli podsumowujące 2020 rok.

Wsparcie dla Victorii

19-01-2021
Od lat zajmuje czołowe miejsca w klasyfikacji klubów lekkoatletycznych w województwie i liczące się lokaty w rankingach ogólnopolskich. Zawodników Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria" Stalowa Wola, w drodze po medale i najwyższe tytuły, można wesprzeć jednym procentem podatku.

Na warsztatach

19-01-2021
Podczas ferii Zespół Pieśni i Tańca "Racławice" szkolił swój kunszt taneczny i wokalny. Warsztaty prowadziły: Wioletta Milczuk, kierownik baletu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" oraz chórmistrz Aleksandra Kopp.

Kiedyś trzeba zacząć

19-01-2021
MBP w Stalowej Woli rozdaje kolejne książkowe wyprawki dla przedszkolaków, także tych, którzy jeszcze sami czytać nie umieją. Bo o inne kwestie tu idzie.

Zaproszenie

19-01-2021
Już po raz czwarty w Stalowej Woli odbędzie się Koncert Kolęd i Prawosławnych Hymnów Bożego Narodzenia. Tym razem na widowni Spółdzielczego Domu Kultury nie zasiądzie publiczność. 23. stycznia Telewizja Kablowa Stella przeprowadzi transmisję on-line z tego wydarzenia. Zarejestrowany koncert wyemitujemy także na antenie naszego programu telewizyjnego.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy