Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Z kampanią w tle

20-08-2019
Z udziałem m. in. premiera Mateusza Morawieckiego oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w niedzielę w Stalowej Woli odbył się piknik rodzinny, który zgromadził mieszkańców regionu. Impreza była elementem kampanii wyborczej, zachęcano na niej bowiem do głosowania 13. października na partię rządzącą.

"Kiełbasa wyborcza"

20-08-2019
Pozostajemy jeszcze przy niedzielnym pikniku PiS. Mimo, iż z parku miejskiego miał za sprawą obecności ogólnopolskich mediów popłynąć szeroki przekaz do wszystkich to nie zabrakło lokalnych akcentów. Obecni na spotkaniu m. in. ministrowie zapowiedzieli kolejne dotacje dla Stalowej Woli.

Po nowemu

20-08-2019
W Stalowej Woli ruszył system dynamicznej informacji pasażerskiej, którego element stanowią m. in. wyświetlacze i monitoring na przystankach. Gmina przygotowała także kartę miejską, która docelowo ma ułatwić korzystanie z różnych usług, dziś może ona zastąpić tradycyjny bilet.

Z "Aniołem stróżem"

20-08-2019
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli realizuje pilotażowy projekt pod nazwą "Anioł stróż". W poniedziałek radni miejscy wyrazili zgodę na zabezpieczenie wkładu własnego gminy, potrzebnego do przeprowadzenia tego zadania.

Widoki

20-08-2019
Stare meble, zużyte sprzęty AGD i RTV, pozostałości po remontach to częsty widok przy pergolach śmietnikowych w Stalowej Woli. Wielkogabarytowe odpady mogą jednak trafiać do Rupieciarni, gdzie są segregowane, a część z nich zyskuje drugie życie.

Co tu jeszcze potrzeba?

20-08-2019
Wkrótce uczniowie powrócą do szkolnych ławek. Czas więc, by pomyśleć o wyprawce. W księgarniach i sklepach papierniczych rozpoczął się ruch związany z przygotowaniami do nowego roku.

Dożynki w Zaleszanach

20-08-2019
18. sierpnia na lotnisku w Turbi odbyły się po raz 21. Dożynki Gminy Zaleszany. Nie mogło na nich zabraknąć koncertów i degustacji specjałów z sołectw. Ważny element święta plonów stanowiły prezentacje grup wieńcowych.

W przebudowie

16-08-2019
W Rozwadowie trwa przebudowa kolejnych uliczek, które w przyszłości utworzą nowy układ komunikacyjny. Jednocześnie została przedłużona procedura przetargowa, mająca wyłonić wykonawcę płyty rynku najstarszej dzielnicy Stalowej Woli.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Komunikaty

Reklama

Patronat

Partnerzy