Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Etapami

29-05-2020
Ponad 460 tysięcy złotych dofinansowania otrzymało Muzeum Regionalne w Stalowej Woli na dwa projekty związane lepszym udostępnieniem Galerii Alfonsa Karpińskiego. Jeden z nich obejmuje kolejny etap remontu budynku przy ul. Rozwadowskiej.

Goniąc formę

29-05-2020
Lekkoatleci Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria" Stalowa Wola wrócili do regularnych treningów. Obecnie pod okiem szkoleniowców pracują nad "zgubioną" formą tak, by po wznowieniu możliwości organizowania zawodów, mogli walczyć o najwyższe sportowe cele.

Sposób na życie

29-05-2020
Kuba Świderski jest instruktorem sportów zimowych i wodnych. Pochodzi ze Stalowej Woli, ale wiele lat mieszkał w Czarnogórze, gdzie uczył kitesurfingu. Niedawno wrócił z podróży po wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki z bagażem wspomnień i pozytywnej energii, którą dzieli się w videoblogu.

Tarcza

26-05-2020
Przedsiębiorcy z regionu starają się o wsparcie w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Zwolnienie ze składki ZUS, nisko oprocentowane pożyczki czy dopłaty do wynagrodzeń pracowników to tylko niektóre formy pomocy o jaką w różnych instytucjach mogą ubiegać się prowadzący działalność gospodarczą.

Zadania drogowe

26-05-2020
W dzisiejszym serwisie informacyjnym wracamy do sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 22. maja. Wśród podjętych tematów znalazły się kwestie dotyczące stalowowolskich dróg oraz ich odwodnienia. Miasto przygotowuje się do retencji w większym niż dotąd zakresie.

Spięcia

26-05-2020
Pozostajemy jeszcze w temacie związanym z sesją Rady Miejskiej. Podczas ostatniego posiedzenia przedstawiciele Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego złożyli rezygnację z pracy w Komisji Rewizyjnej.

Powroty

26-05-2020
Po przedszkolach przyszedł czas na stopniowe udostępnianie szkół podstawowych dla dzieci. W poniedziałek powróciły zajęcia opiekuńcze dla uczniów z klas 1 - 3. Istnieje także możliwość korzystania z rewalidacji w placówkach oraz konsultacji dla ósmoklasistów. Tłumnie jednak nie było.

Przed powrotem

26-05-2020
Kolejną grę wewnętrzną mają za sobą drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola. 23. maja na murawie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej padły 4. bramki. Sobotni mecz był jedną z ostatnich okazji szlifowania formy przed wznowieniem ligowych rozgrywek.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy