Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Profilaktyka uzależnień

28-02-2020
"Narkotyki i dopalacze - nieletni" to tytuł debaty, która odbyła się 27. lutego. Na spotkanie zaprosili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Łamiąc granice

28-02-2020
Na co dzień uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Stalowej Woli, od września ubiegłego roku zawodnik Amp Fotbolu czyli piłkarskich rozgrywek dla osób po jednostronnej amputacji kończyn. Przed zmagającym się od urodzenia z niepełnosprawnością Olafem Tokarskim otwiera się możliwość rozwinięcia sportowej kariery, a w drodze do sukcesu wspiera go rodzina, koledzy i nauczyciele.

Popielec

28-02-2020
26. lutego w kalendarzu Kościoła Katolickiego przypadała Środa Popielcowa. To pierwszy dzień Wielkiego Postu, czasu pokuty, podczas którego wierni przygotowują się do radosnego przeżywania Świąt Wielkanocnych.

Na kanwie życia

28-02-2020
Na emeryturze można robić wiele rzeczy. Teresa Prokop np. odnotowała debiut wydawniczy. W krótkim odstępie czasowym ukazały się jej dwa tomiki poezji "Myśli z życia pozbierane" oraz "Przemyślenia przy porannej kawie". Ich promocja odbyła się w czwartek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli.

Wymiana doświadczeń

28-02-2020
Uczniowie z klas o specjalności: technik grafiki i poligrafii cyfrowej z Zespołu Szkół nr 2 w Stalowej Woli pod koniec ubiegłego roku odbyli dwutygodniowe praktyki zawodowe w Hiszpanii. W trakcie wyjazdu nabyli umiejętności zawodowych, językowych ale przede wszystkim poznali tamtejszą kulturę.

Z medalami

28-02-2020
Kolejny udany sportowy weekend odnotowali zawodnicy brazylijskiego jiu-jitsu z Klubu Kaito w Stalowej Woli. Adepci tej sztuki walki przywieźli 9 medali z Mistrzostw Polski natomiast trener Paweł Kunysz wywalczył dwa srebrne krążki w Monachium i złoto na zawodach krajowych.

Piętro do zagospodarowania

25-02-2020
Na nadzwyczajnej sesji zebrali się radni miejscy 21. lutego. Podejmowane uchwały dotyczyły spraw organizacyjnych związanych z utworzeniem Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Niewiele zabrakło, by posiedzenie nie odbyło się, gdyż nie było wymaganej liczby osób. Po godzinie oczekiwań udało się uzyskać kworum, ale klubowych oskarżeń nie pominięto.

Odpowiedź

25-02-2020
Radni Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego nie tylko wystosowali oświadczenie, ale na zarzuty odpowiedzieli 25. lutego na konferencji prasowej.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy