Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Po mistrzowsku

19-10-2021
Wychowanek Władysława Wydry i późniejszy zawodnik Stali Stalowa Wola Boxing Team Beniamin Zarzeczny został młodzieżowym Mistrzem Polski w boksie. Jego koleżanka z macierzystego klubu Roksana Lechoszest, w czasie tych samych zawodów, wywalczyła wicemistrzowski tytuł.

Czyje to pieniądze?

15-10-2021
Dziś wracamy do sprawy ubezpieczeń grupowych pracowników jednostek podległych Gminie Stalowa Wola. Pod koniec sierpnia zaskoczenie i oburzenie wywołało rozstrzygnięcie przetargowe, zmuszające do wyboru oferty jednej z firm. Wcześniej każdy podmiot mógł sam skorzystać z dowolnej, najlepszej dla siebie propozycji. Po głosach sprzeciwu magistrat umowę anulował i sięgnął po opinię prawników.

Niebezpieczne drogi

15-10-2021
W ostatnich dniach ulicami Stalowej Woli i okolic uciekali kierowcy przed kontrolą policyjną. Pościgi skończyły się poza drogą, funkcjonariusze użyli też broni.

Gdzie szukać wsparcia

15-10-2021
21. października w Stalowej Woli odbędzie się konferencja pn. "Oswoić się z pomocą". Jej celem jest m. in. ukazanie działających w mieście instytucji, które wspierają ofiary przemocy oraz rodziny w sytuacjach kryzysowych.

W święto edukacji

15-10-2021
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli 14. października odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej medale i nagrody wręczono nauczycielom a za ponadprzeciętne wyniki w nauce doceniono uczniów z prowadzonych przez gminę placówek.

Uroczyście

15-10-2021
13. października Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli uroczyście zainaugurował rok akademicki. Wśród punktów programu immatrykulacja studentów, którzy rozpoczęli naukę w murach uczelni.

Na jubileusz

15-10-2021
Wykład pod tytułem "Tatrzańskie inspiracje Ignacego Jana Paderewskiego" zainaugurował trzydniowe obchody 70-lecia Państwowego Szkolnictwa Muzycznego w Stalowej Woli. W ramach jubileuszu odbyły się również koncerty. Jako pierwsi na scenie wystąpili wykładowcy z Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Paweł Wakuła zaprasza

15-10-2021
Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zaprasza na czwarte spotkanie autorskie z cyklu "Dawno, dawno temu … odkurzamy biblioteczne półki". Projekt skierowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a szczególnie tej zainteresowanej legendami. 19. października o swojej twórczości opowie Paweł Wakuła.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy