Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Na rundę jesienną?

12-02-2019
Według założeń do połowy czerwca powinny zakończyć się prace związane z budową Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Najtrudniejsza część zadania została wykonana, reszta w znacznej mierze zależy m. in. od pogody.

Rok w straży

12-02-2019
Stalowowolscy strażacy podczas dorocznej narady z udziałem zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego, podsumowali minione miesiące pracy. Ze statystyk wynika, że w porównaniu do roku 2017 wyjeżdżali oni do mniejszej ilości pożarów, wzrosła za to liczba pozostałych interwencji. Jednostki Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie zostały doinwestowane większymi niż w poprzednich latach środkami, a te wykorzystano na doposażenie i remonty.

Wsparcie dla Victorii

12-02-2019
Coraz więcej osób rozliczając się z fiskusem decyduje o przekazaniu 1% podatku dochodowego na konkretny cel. W ten sposób można pomóc wybranej osobie lub organizacji . Wśród nich jest Katolicki Klub Sportowy "Victoria" Stalowa Wola, który od 20 lat skupia się na wychowaniu dzieci i młodzieży w duchu sportu.

Grosik dla dzieci

12-02-2019
Z hasłem "Słowem po Słońce" w MDK trwa kolejna zbiórka środków. Tym razem potrzeba co najmniej 15 tysięcy złotych, by wyprawić podopiecznych Domu Dziecka w Stalowej Woli na wymarzone wakacje. Akcja potrwa do połowy maja.

Czar jednej nocy

12-02-2019
Do matury coraz bliżej, ale w zapale powtarzania i przygotowań do egzaminu trzeba zrobić chwilę przerwy na ten najważniejszy dla wielu bal w życiu, do którego powraca się myślami po latach. Tuż przed feriami rozpoczął się okres studniówek. Dziś przeważnie odbywają się one w lokalach, jednak zgodnie z tradycją uczniowie LO im. KEN celebrują ten moment w szkole.

Do czerwca?

08-02-2019
Do połowy roku powinien zakończyć się remont MDK w Stalowej Woli. Największe zmiany obejmują część zewnętrzną. Już pojawiły się elementy pod zadaszenie tarasu, a pod okiem konserwatora zabytków wybrano kolor i strukturę elewacji oraz granit, którym budynek będzie otoczony. Zadanie realizuje gmina.

Kolejny krok

08-02-2019
Pod koniec 2020 roku ma powstać Stalowowolskie Centrum Aktywności Seniora. Według szacunków za ponad 4 miliony złotych na 1000 m kw powstanie powierzchnia o charakterze mobilnym. 6. lutego podczas sesji Miejskiej Rady Seniorów wybrano pełnomocnika Centrum.

Z nadzieją

08-02-2019
Podniesienie jakości życia osób niepełnosprawnych, integracja ze społeczeństwem czy wdrażanie nowych form rehabilitacji to tylko niektóre cele Stowarzyszenia na Rzecz Osób Szczególnej Troski „Nadzieja”, które działa w Stalowej Woli. Ponieważ posiada status organizacji pożytku publicznego każdy z nas może wspomóc realizację jego zadań jednym procentem podatku.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy