Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Nie pierwszy raz

12-07-2019
W czwartek w godzinach porannych, na przejściu dla pieszych na ulicy Komisji Edukacji Narodowej, doszło do potrącenia jadącej rowerem kobiety. To już trzecie zdarzenie z udziałem rowerzysty, do jakiego doszło w Stalowej Woli w ostatnim czasie.

Ciąg dalszy?

12-07-2019
W Stalowej Woli trwa akcja "Makulatura na misję - pomagamy budować studnie w Afryce". Jej kontynuacja stoi jednak pod znakiem zapytania, bo część mieszkańców zamiast papieru wrzuca do pojemnika inne odpady.

Dotacja dla kibiców

12-07-2019
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola w drodze konkursu otrzymało od miasta lokal i dotację na prowadzenie ośrodka w ramach ogólnopolskiego projektu "Kibice razem", realizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej przy wsparciu środków rządowych. Ma on na celu wspieranie pozytywnych inicjatyw na stadionach.

W toku przygotowań

12-07-2019
Drugoligowa drużyna Stali Stalowa Wola jest w trakcie przygotowań do nadchodzącego sezonu. W środę na boisku PKS-u SAN Rozwadów rozegrała kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem podopieczni Wojciecha Fabianowskiego podejmowali trzecioligową Wólczankę Wólka Pełkińska, z którą wygrali 3 do 1.

W roku Stanisława Moniuszki

12-07-2019
Soliści Teatru Muzycznego w Lublinie gościli podczas drugiej odsłony 29. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, który odbywa się w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli. Program wtorkowego koncertu został oparty przede wszystkim o popularne arie Stanisława Moniuszki, któremu w Polsce ten rok dedykowano.

Próba sił?

09-07-2019
Wracamy do tematu związanego z gospodarką mieszkaniową Stalowej Woli, realizowaną przez Miejski Zakład Budynków. Spółkę chcą skontrolować radni Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego, ta jednak zasłania się ochroną danych wrażliwych lokatorów. Rzecz idzie o różnice w interpretacji zapisów ustawy o samorządzie.

W stronę centrum

09-07-2019
Rozpoczął się kolejny etap realizacji Stalowowolskiego Centrum Aktywności Seniora. Gmina podpisała umowę z wykonawcą, Zakładem Remontowo - Budowlanym z Nowosielca.

Stalowowolski etap

09-07-2019
Zakończył się 30. Międzynarodowy Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków. Meta czwartego etapu rywalizacji, liczącego 178 kilometrów zlokalizowana była w Stalowej Woli. Kolarze na Alejach Jana Pawła II finiszowali 5. lipca.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Komunikaty

Reklama

Patronat

Partnerzy