Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Miał 86 lat

05-04-2024
Nie żyje Benedykt Sobczyński. Były lekkoatleta, trener i działacz sportowy. Założyciel Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Sparta i honorowy członek zarządu Katolickiego Klubu Lekkoatletycznego Stal Stalowa Wola. Miał 86 lat.

13. emerytura

05-04-2024
Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wypłaty trzynastych emerytur. Pierwszy termin ich realizacji wypadł 1. kwietnia, a więc świadczenia trafiły do emerytów i rencistów jeszcze przed świętami.

1,5% podatku

05-04-2024
Do 30. kwietnia trwa okres rozliczeń z fiskusem. Przy tej okazji 1,5% podatku dochodowego można przekazywać na organizacje pożytku publicznego. Jedną z nich jest Stowarzyszenia na Rzecz Osób Szczególnej Troski "Nadziaja".

W nowym sezonie

05-04-2024
Ściga się na trasach tych samych rajdów terenowych co Krzysztof Hołowczyc. Chociaż przygodę z tym sportem rozpoczął niedawno, na koncie ma kilka znaczących sukcesów jak na przykład drugie miejsce w Baja Poland, największej i najważniejszej tego typu imprezie w kraju. Reprezentujący Automobilklub Doliny Sanu kierowca rajdowy Grzegorz Urbanik opowiedział nam o swojej pasji i planach na rozpoczynający się sezon rywalizacji cross country.

Z biletem do Turcji

05-04-2024
5. kwietnia na stadionie przy ul. Staszica odbyły się pierwsze wiosenne zawody z cyklu Grand Prix w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Stalowowolskiego. Kiedyś w podobnych zmaganiach startował Artur Brzozowski. Reprezentant Katolickiego Klubu Lekkoatletycznego Stal Stalowa Wola, który otrzymał powołanie do reprezentacji kraju na Drużynowe Mistrzostwa Świata w Chodzie Sportowym. Odbędą się one 21. kwietnia w Turcji.

"Z czterech zakątków świata"

05-04-2024
W Niżańskim Centrum Historii i Tradycji można oglądać wystawę zdjęć w technikach historycznych pod nazwą "Z czterech zakątków świata". Zaprezentowana na ekspozycji twórczość jest wynikiem współpracy fotografów z Polski, Słowacji, Czech i Węgier.

Po świątecznym weekendzie

02-04-2024
W tym roku po raz siódmy motocykliści z regionu wzięli udział w Motoświęconce. Wielka Sobota stała się też okazją do otwarcia Parku Jordanowskiego po rewitalizacji. Wyjątkowo sprzyjająca aura przyciągnęła tam tłumy mieszkańców miasta.

W budowie

02-04-2024
W Stalowej Woli powstaje nowoczesny kompleks powierzchni przemysłowo-biurowych z multimedialnym zapleczem konferencyjnym dla przedsiębiorców. Postępy budowy Akceleratora stały się tematem konferencji prasowej, która odbyła się 2. kwietnia.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>


Reklama

Komunikaty

Partnerzy