Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Podziękowania

16-02-2021
Pozostajemy jeszcze przy poniedziałkowych obradach. Na sesji podziękowano za lata pracy odchodzącej na emeryturę Lucynie Mizerze, dyrektor Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Ponadto uhonorowano trenera lekkoatletów Stanisława Anioła.

Podarunki

16-02-2021
Dzięki wsparciu jednaj z firm inwestujących w Stalowej Woli do Powiatowego Szpitala Specjalistycznego i Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej trafił specjalistyczny sprzęt medyczny. Urządzenia zaprezentowano podczas konferencji prasowej.

Wspomnienie AK

16-02-2021
W tym roku przypada 79. rocznica utworzenia Armii Krajowej, która w czasie II wojny światowej była największym w Europie wojskiem konspiracyjnym, zorganizowanym do walki z okupantem. Stanowiła integralną część Polskich Sił Zbrojnych. O żołnierzach pamiętano w Stalowej Woli.

Ponownie Małgorzata

16-02-2021
Tygodnik "Sztafeta" rozstrzygnął 49. Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli. Drugi raz z rzędu, czytelnicy przyznali ten tytuł chodziarce Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria", Małgorzacie Cetnarskiej.

Zagłosuj

16-02-2021
Klaudia Łacka wokalistka Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" znalazła się w półfinale "MAŚ Festiwalu" organizowanego przez Fundację "Młodzi Artyści". By mogła przejść do kolejnego etapu i zawalczyć o nagranie autorskiej piosenki potrzebne są głosy, które można oddawać poprzez media społecznościowe.

Biblioteka KUL

16-02-2021
Biblioteka Wydziału Nauk Inżynieryjno - Technicznych KUL w Stalowej Woli, mimo utrudnień spowodowanych obostrzeniami, na bieżąco obsługuje czytelników. Przede wszystkim udostępnia najnowsze zasoby naukowe, ale realizuje też inne działania, między innymi promujące twórczość poetycką.

Czy zima nam straszna?

12-02-2021
W tym roku zima zaatakowała z większą niż w ostatnich latach siłą i według prognoz synoptyków nie odpuści tak szybko. Piękne krajobrazy usłane białym puchem to jedna strona tej pory roku, jednak warunki atmosferyczne, a szczególnie ujemne temperatury mogą być śmiertelnie groźne tym bardziej, że w kolejnych dniach będą sięgały dwucyfrowych wartości.

W "Sokole"

12-02-2021
Zajęcia w Rozwadowskim Klubie Seniora prowadzone w nowo wyremontowanym budynku "Sokoła" nabierają rozpędu. Osoby w "jesieni życia" wzięły już udział w warsztatach teatralnych.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy