Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

W trzecią dekadę

11-12-2018
Mija 20 lat kształcenia politechnicznego w Stalowej Woli. Rocznica stała się okazją do spotkania Rady Programowej Wydziału Mechaniczno - Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej i debaty o rozwoju oferty z jaką uczelnia chce wychodzić do studentów.

Głos kobiet

11-12-2018
"(S)prawa Polek" to hasło zainaugurowanej w tym roku przez PO kampanii społecznej, w ramach której posłanki spotykają się z kobietami w różnych częściach kraju i rozmawiają o ważnych dla nich kwestiach. Projekt ma zakończyć wypracowanie projektów ustaw, które trafią do programu partii.

Pod skrzydłami

11-12-2018
"Stalowa Galeria" działająca przy Parafii Trójcy Przenajświętszej poszerza swoją ofertę o kawiarenkę "Pod Skrzydłami", tworząc jednocześnie miejsce do obcowania ze sztuką, wspólnych spotkań i miłego spędzania wolnego czasu. To efekt współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej "Nadzieja".

Miejska Wigilia

11-12-2018
16. grudnia na Placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli odbędzie się kolejna Wigilia. Tradycyjnie nie zabraknie wspólnego śpiewania kolęd czy bożonarodzeniowych życzeń przy opłatku. Odbędzie się także Jarmark Świąteczny, a każdy kto zechce będzie mógł się włączyć w akcję charytatywną "Stalowowolska Paczka Pomocy".

Ile przyjdzie nam zapłacić?

07-12-2018
Zapowiadane podwyżki cen energii rozpalają dyskusję różnych środowisk w Polsce. Problem ten został poruszony podczas sesji Rady Miejskiej Stalowej Woli. Miasto, póki co, może mówić o odłożonych w czasie skutkach planowanych posunięć firm energetycznych.

Nauka a biznes

07-12-2018
"Biznes - Nauka - Stalowa Wola" to tytuł konferencji, która odbyła się w Wydziale Mechaniczno - Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej. Poruszane w jej ramach tematy dotyczyły powiązań współczesnej gospodarki.

Programy

07-12-2018
„Aktywni 30+” to nowy projekt Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli. W jego ramach dla osób bezrobotnych organizowane są staże oraz prace interwencyjne. Nabór wniosków trwa do 14. grudnia.

Wolontariusze roku

07-12-2018
5. grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji działające w Stalowej Woli Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "Spectrum", organizuje Galę Wolontariatu. Jest ona okazją do zwrócenia uwagi na potrzebę niesienia pomocy potrzebującym, a także do nagrodzenia osób, które swój czas bezinteresownie poświęcają innym.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Ogłoszenia

Reklama

Partnerzy