Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Solidarni z Ukrainą

29-07-2022
"Podaj rękę Ukrainie" to tytuł koncertu, który wybrzmiał w Stalowej Woli w ramach 32. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. W Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów wystąpiła m.in światowej sławy śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska.

Doposażenie

22-07-2022
2 miliony złotych z rządowego programu zasili Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli. Pieniądze przeznaczone zostaną na wyposażenie wyremontowanych oddziałów ortopedii i kardiologii. Ponadto placówka wzbogaciła się o sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Park Zimnej Wody

22-07-2022
W połowie lipca został oddany do użytku Park Zimnej Wody. Zadanie kosztowało ponad 5 milionów złotych, z czego większość stanowi unijne dofinansowanie. Teren położony pomiędzy dwiema drogami wylotowymi ze Stalowej Woli, oferuje m. in. strefę dla aktywnych.

Przed sezonem

22-07-2022
Mniejszy budżet, węższa kadra i budowanie drużyny w oparciu o kilku zawodników z większym doświadczeniem. Takie zapowiedzi padły na konferencji prasowej przedstawicieli Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Głównym tematem miała być prezentacja sztabu trenerskiego. Pierwszą drużyną pokieruje Łukasz Surma, drugą ma zbudować Marek Kusiak.

Święto Policji

22-07-2022
Z okazji przypadającego 24. lipca Święta Policji w piątek w Stalowej Woli odbył się uroczysty apel. Funkcjonariusze spotkali się w Spółdzielczym Domu Kultury.

Plany współpracy

22-07-2022
Stalowowolska Filia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego otrzymała z budżetu samorządu podkarpackiego dofinansowanie na zakup interaktywnego manekina szkoleniowego. Będzie on służył studentom do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Uczelnia nawiązuje też współpracę z kolejnymi partnerami.

Na szybkim torze

22-07-2022
Czołowi polscy zawodnicy i ci na początku swojej sportowej drogi, rywalizowali na pamptracku w Stalowej Woli w ramach cyklu pod nazwą "Nie pompujesz - nie jedziesz". 16. lipca, w piątej rundzie, na starcie stanęło 90 osób.

Po lasowiacku

22-07-2022
17. lipca wokół Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli wiele się działo za sprawą odbywających się równolegle dwóch lasowiackich festiwali: pierogów oraz rzemiosła. Można było nie tylko spróbować tradycyjnych potraw, ale też zobaczyć pokazy niemal zapomnianego już bednarstwa czy garncarstwa.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy