Serwis informacyjny

<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Wakacje czas zacząć

24-06-2022
Przez ponad dwa miesiące uczniowie nie usłyszą dzwonka rozpoczynającego lekcje, a to oznacza, że zaczęły się wakacje. Rok szkolny zakończył się 24. czerwca wręczeniem świadectw. Te z czerwonym paskiem nagrodzone były dyplomami i upominkami.

Korzystaj z rozwagą

24-06-2022
Według synoptyków wakacje przywitają nas piękną, słoneczną pogodą. Wysokie temperatury zachęcają do szukania ochłody nad wodą. Odpoczywając warto zachować rozwagę. Tylko podczas czerwcowego długiego weekendu strażacy interweniowali na akwenach ponad sto razy. Utonęło 21 osób.

Świeże spojrzenie

24-06-2022
W Miejskiej Bibliotece Publicznej można obejrzeć wystawę pt. "Nowy Europejski Bauhaus - wizja rozwoju centrum Stalowej Woli a tożsamość miasta". Projekty i wizualizacje w ramach konkursu przygotowali studenci Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

E-usługi

24-06-2022
Załatwianie spraw w urzędach to dla wielu bolesna, absorbująca czas konieczność. Dlatego jak tylko można coraz chętniej korzystamy z usług drogą internetową, dostępnych o dowolnej porze dnia. Teraz stopniowo kolejne możliwości powinny pojawiać się dzięki ustawie wprowadzającej automatyzację załatwiania spraw przez Krajową Administrację Skarbową, która ma polepszyć komunikację między stronami, pozwoli też zaoszczędzić na opłatach.

Opaska bezpieczeństwa

24-06-2022
MOPS w Stalowej Woli użycza seniorom opaski bezpieczeństwa. Przypominają one zegarek, ale oprócz funkcji mierzenia czasu przede wszystkim monitorują różne parametry, a w przypadku zagrożenia informują centralę, która odpowiednio do sytuacji reaguje. Większość egzemplarzy już rozdysponowano.

Awans w pucharze

24-06-2022
Stal Stalowa Wola kontynuuje przygodę w rozgrywkach pucharowych. 21. czerwca w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski podopieczni Łukasza Surmy pokonali czwartoligowe Karpaty Krosno 3 do 0 awansując na szczebel centralny rywalizacji.

Weterani bieżni

24-06-2022
18. i 19. czerwca w Toruniu odbyły się 32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Trzyosobowa reprezentacja Stalowowolskiego Klubu Biegacza wywalczyła dwa złote i dwa srebrne medale.

W jednym kierunku

21-06-2022
Na remontowanym odcinku ul. gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli zmienia się organizacja ruchu. Teraz kierowcy pojadą w jednym kierunku już na całym objętym przebudową fragmencie drogi. Wydłużył się ponadto niż pierwotnie zakładano, termin zakończenia wszystkich prac.
<< Poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następne >>

Reklama

Komunikaty

Partnerzy